ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2009
1. Běh na lyžích 2. Bowling 3. Sprint na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koulař. sedmiboj 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,6 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Janošec Miroslav 0:34:24 100,00 120,00  
2 Dostál Lukáš 0:34:37 99,41 119,41 0:00:12
3 Chlubna Jan 0:35:37 96,63 116,63 0:01:12
4 Klement Jan 0:35:45 96,24 116,24 0:01:21
5 Papoušek Marek 0:36:24 94,54 114,54 0:01:59
6 Krajčír Dan 0:37:54 90,80 110,80 0:03:29
7 Kadlec Martin 0:38:32 89,31 109,31 0:04:07
8 Smolík Michal 0:38:44 88,82 108,82 0:04:20
9 Keclík Martin 0:38:47 88,71 108,71 0:04:23
10 Šubrt Petr 0:39:19 87,53 107,53 0:04:54
11 Pálenský Milan 0:39:24 87,32 107,32 0:05:00
12 Ročárek Tomáš 0:39:51 86,34 106,34 0:05:27
13 Bezchleba Petr 0:39:52 86,30 106,30 0:05:28
14 Tatíček Jiří 0:39:58 86,08 106,08 0:05:34
15 Sládek Jan 0:40:00 86,01 106,01 0:05:36
16 Pavlík Ladislav 0:40:03 85,91 105,91 0:05:39
17 Klement Vojtěch 0:40:06 85,82 105,82 0:05:41
18 Jána Lubomír 0:40:23 85,18 105,18 0:05:59
19 Polnický Libor 0:40:25 85,13 105,13 0:06:01
20 Pohanka Jiří 0:40:41 84,56 104,56 0:06:17
21 Roubínek Jiří 0:41:05 83,74 103,74 0:06:41
22 Jána Tomáš 0:41:08 83,64 103,64 0:06:44
23 Drápa Radek 0:41:12 83,52 103,52 0:06:47
24 Jánoška Marian 0:41:14 83,45 103,45 0:06:50
25 Šimurda Ivo 0:41:15 83,41 103,41 0:06:51
26 Špička Jakub 0:41:24 83,11 103,11 0:07:00
27 Chlubna Miroslav 0:41:25 83,06 103,06 0:07:01
28 JONÁŠOVÁ MARTINA 0:41:42 82,51 102,51 0:07:18
29 Kamenský Radim 0:42:00 81,91 101,91 0:07:36
30 Kocourek Stanislav 0:42:12 81,55 101,55 0:07:47
31 Hudeček Libor 0:42:26 81,09 101,09 0:08:02
32 Vábek Jaroslav ml. 0:42:30 80,96 100,96 0:08:06
33 Šimeček Tomáš st. 0:42:38 80,71 100,71 0:08:14
34 Kamenský Pavel 0:42:40 80,65 100,65 0:08:15
35 Šacl Jiří 0:42:43 80,56 100,56 0:08:18
36 Svatoň Josef 0:42:45 80,49 100,49 0:08:20
37 Plachý Jan 0:42:46 80,44 100,44 0:08:22
38 Stoupenec Richard 0:42:48 80,40 100,40 0:08:23
39 Jánoška Ivan 0:42:54 80,21 100,21 0:08:29
40 Sláma Jiří 0:43:00 80,03 100,03 0:08:35
41 Vábek Jiří 0:43:12 79,65 99,65 0:08:47
42 Vábek Jaroslav st. 0:43:14 79,57 99,57 0:08:50
43 Čuhel Jakub 0:43:20 79,40 99,40 0:08:55
44 Mužátko Stanislav 0:43:24 79,28 99,28 0:09:00
45 Šimeček Tomáš ml. 0:43:41 78,76 98,76 0:09:17
46 Hedvičák Jaroslav 0:43:43 78,71 98,71 0:09:18
47 Vašík Jaroslav 0:43:47 78,58 98,58 0:09:23
48 Kafka Radek 0:43:59 78,22 98,22 0:09:35
49 Novohradský Jan 0:44:03 78,11 98,11 0:09:38
50 Hájek Vladimír 0:44:47 76,83 96,83 0:10:23
51 Hodrment Vít 0:44:50 76,74 96,74 0:10:26
52 Pospíchal Marek 0:44:56 76,58 96,58 0:10:31
53 Brych Michal 0:45:14 76,08 96,08 0:10:49
54 Kubický Pavel 0:45:17 75,99 95,99 0:10:52
55 Pohanka Karel 0:45:30 75,61 95,61 0:11:06
56 Slovák František 0:45:49 75,10 95,10 0:11:24
57 Jindra Petr 0:45:56 74,90 94,90 0:11:32
58 Koutský Tomáš 0:46:06 74,64 94,64 0:11:41
59 PROCHÁZKOVÁ DANIELA 0:46:10 74,53 94,53 0:11:46
60 Uttendorfský Jan 0:46:25 74,12 94,12 0:12:01
61 Spěváček Jan 0:46:28 74,03 94,03 0:12:04
62 MAREČKOVÁ PAVLA 0:46:42 73,68 93,68 0:12:17
63 Štěpánek Libor 0:48:09 71,47 91,47 0:13:44
64 Marek Michal 0:48:10 71,44 91,44 0:13:45
65 POLÍVKOVÁ KATKA 0:48:11 71,40 91,40 0:13:47
66 Harvánek Zdeněk 0:48:14 71,34 91,34 0:13:49
67 Štěpánek Martin 0:48:34 70,85 90,85 0:14:09
68 Harvánek Pavel 0:48:45 70,59 90,59 0:14:20
69 Blažíček Jiří 0:48:45 70,58 90,58 0:14:21
70 Sáblík Pavel 0:49:05 70,10 90,10 0:14:40
71 Doležal Jiří 0:49:07 70,06 90,06 0:14:42
72 Beneš Viktor III 0:49:07 70,04 90,04 0:14:43
73 Konečný Matouš 0:49:08 70,03 90,03 0:14:44
74 Sláma Miloslav 0:49:20 69,74 89,74 0:14:56
75 Zelený Radek 0:49:22 69,70 89,70 0:14:57
76 ŠIMEČKOVÁ LEA 0:49:56 68,90 88,90 0:15:32
77 Jána Ondřej 0:49:58 68,87 88,87 0:15:33
78 Flídr Tomáš 0:50:09 68,61 88,61 0:15:45
79 Sáblík Tomáš 0:50:25 68,25 88,25 0:16:00
80 CHLUBNOVÁ JANA 0:50:34 68,03 88,03 0:16:10
81 Klíma Josef 0:51:31 66,80 86,80 0:17:06
82 Klement Leoš 0:52:02 66,12 86,12 0:17:38
83 KUBICKÁ IVANA 0:52:56 64,99 84,99 0:18:32
84 BENEŠOVÁ ANITA 0:53:12 64,67 84,67 0:18:48
85 ŠIMEČKOVÁ RADKA 0:53:18 64,54 84,54 0:18:54
86 HUDEČKOVÁ JIŘINA 0:53:37 64,18 84,18 0:19:12
87 Bárta Lukáš 0:53:50 63,91 83,91 0:19:26
88 Tatíček Jan 0:54:01 63,70 83,70 0:19:36
89 PELZEROVÁ RENATA 0:54:17 63,38 83,38 0:19:53
90 MUSILOVÁ MIROSLAVA 0:54:22 63,29 83,29 0:19:57
91 Sobotka Martin 0:54:30 63,12 83,12 0:20:06
92 Bradáč Alois 0:54:40 62,95 82,95 0:20:15
93 Švanda Luboš st. 0:54:48 62,78 82,78 0:20:24
94 Kulhánek Ladislav 0:54:50 62,75 82,75 0:20:25
95 Smetana Martin 0:54:56 62,64 82,64 0:20:32
96 KLÍMOVÁ PETRA 0:55:16 62,25 82,25 0:20:52
97 NECHUTOVÁ ALENA 0:55:26 62,06 82,06 0:21:02
98 KRBŮŠKOVÁ ILONA 0:56:02 61,40 81,40 0:21:38
99 JÁNOVÁ PETRA 0:57:53 59,43 79,43 0:23:29
100 ŠUBRTOVÁ LUCIE 0:59:30 57,82 77,82 0:25:06
101 Králíček Pavel 0:59:31 57,81 77,81 0:25:07
102 JÁNOŠKOVÁ NAĎA 1:02:06 55,41 75,41 0:27:42
103 KONEČNÁ SVĚTLANA 1:04:31 53,33 73,33 0:30:07
104 VÍTKOVÁ RENATA 1:09:52 49,25 69,25 0:35:28
105 Šulc Pavel 1:09:52 49,25 69,25 0:35:28
106 Kulhánek Vít 1:10:40 48,69 68,69 0:36:16
107 Šustr Jiří II 1:13:41 46,70 66,70 0:39:17


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce