ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2009
1. Běh na lyžích 2. Bowling 3. Sprint na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koulař. sedmiboj 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

RYCHLOBRUSLENÍ INLINE
Lyžařský areál u Ski hotelu v NMNM (3 okruhy = cca 1400 m)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Kamenský Radim 02:10,25 100,00 105,00 00:00,00
2 Papoušek Marek 02:15,19 96,35 101,35 00:04,94
3 Kotrchová Lucie 02:17,89 94,46 99,46 00:07,64
4 Hájek Vladimír 02:18,87 93,79 98,79 00:08,62
5 Hudeček Libor 02:18,88 93,79 98,79 00:08,63
6 Harvánek Pavel 02:19,49 93,38 98,38 00:09,24
7 Drápa Radek 02:21,70 91,92 96,92 00:11,45
8 Kubický Pavel 02:24,69 90,02 95,02 00:14,44
9 Pelánová Martina 02:25,75 89,37 94,37 00:15,50
10 Polívka Martin 02:28,95 87,45 92,45 00:18,70
11 Janošec Miroslav 02:29,11 87,35 92,35 00:18,86
12 Švanda Miroslav 02:29,24 87,28 92,28 00:18,99
13 Ročárek Jiří 02:31,00 86,26 91,26 00:20,75
14 Veselský Martin 02:32,18 85,59 90,59 00:21,93
15 Spěváček Jan 02:32,25 85,55 90,55 00:22,00
16 Kafka Radek 02:32,40 85,47 90,47 00:22,15
17 Pelán Milan 02:33,16 85,04 90,04 00:22,91
18 Vašík Jaroslav 02:35,60 83,71 88,71 00:25,35
19 Ročárek Tomáš 02:35,68 83,67 88,67 00:25,43
20 Králíček Pavel 02:37,27 82,82 87,82 00:27,02
21 Jaroš Radek 02:39,01 81,91 86,91 00:28,76
22 Slezák Jaroslav 02:39,51 81,66 86,66 00:29,26
23 Slovák František 02:39,71 81,55 86,55 00:29,46
24 Marečková Pavla 02:41,72 80,54 85,54 00:31,47
25 Vábek Jaroslav st. 02:43,66 79,59 84,59 00:33,41
26 Jána Lubomír 02:45,34 78,78 83,78 00:35,09
27 Šimeček Tomáš st. 02:45,81 78,55 83,55 00:35,56
28 Marek Michal 02:46,16 78,39 83,39 00:35,91
29 Brych Michal 02:46,51 78,22 83,22 00:36,26
30 Bárta Jiří 02:46,85 78,06 83,06 00:36,60
31 Šulc Pavel 02:47,50 77,76 82,76 00:37,25
32 Keclík Martin 02:48,33 77,38 82,38 00:38,08
33 Polívková Kateřina 02:48,35 77,37 82,37 00:38,10
34 Bradáč David 02:48,71 77,20 82,20 00:38,46
35 Chlubna Miroslav 02:48,78 77,17 82,17 00:38,53
36 Kamenský Pavel 02:50,01 76,61 81,61 00:39,76
37 Jána Tomáš 02:51,79 75,82 80,82 00:41,54
38 Šubrt Petr 02:51,86 75,79 80,79 00:41,61
39 Blažíček Jiří 02:52,23 75,63 80,63 00:41,98
40 Sláma Jiří 02:52,39 75,56 80,56 00:42,14
41 Bárta Ladislav 02:53,38 75,12 80,12 00:43,13
42 Benešová Anita 02:53,86 74,92 79,92 00:43,61
43 Klíma Josef 02:54,03 74,84 79,84 00:43,78
44 Krbůšková Ilona 02:54,90 74,47 79,47 00:44,65
45 Hodrment Vít 02:55,21 74,34 79,34 00:44,96
46 Sáblík Pavel 02:57,69 73,30 78,30 00:47,44
47 Klímová Petra 02:57,83 73,24 78,24 00:47,58
48 Beneš Viktor III. 02:58,57 72,94 77,94 00:48,32
49 Malušek Petr 02:59,55 72,54 77,54 00:49,30
50 Švanda Luboš st. 02:59,93 72,39 77,39 00:49,68
51 Koutský Tomáš 03:00,62 72,11 77,11 00:50,37
52 Jána Ondřej 03:03,57 70,95 75,95 00:53,32
53 Procházková Daniela 03:05,67 70,15 75,15 00:55,42
54 Sobotka Martin 03:06,08 70,00 75,00 00:55,83
55 Svatoň Josef 03:06,12 69,98 74,98 00:55,87
56 Štursová Martina 03:08,08 69,25 74,25 00:57,83
57 Kubická Ivana 03:08,41 69,13 74,13 00:58,16
58 Šimečková Lea 03:12,83 67,55 72,55 01:02,58
59 Štěpánek Libor 03:13,54 67,30 72,30 01:03,29
60 Hedvičák Jaroslav 03:16,54 66,27 71,27 01:06,29
61 Šimeček Tomáš ml. 03:17,99 65,79 70,79 01:07,74
62 Klement Vojtěch 03:18,53 65,61 70,61 01:08,28
63 Sáblík Tomáš 03:18,72 65,54 70,54 01:08,47
64 Chlubnová Jana 03:18,74 65,54 70,54 01:08,49
65 Šimečková Radka 03:18,98 65,46 70,46 01:08,73
66 Zelený Radek 03:22,97 64,17 69,17 01:12,72
67 Štěpánek Martin 03:24,43 63,71 68,71 01:14,18
68 Pelánová Petra 03:25,85 63,27 68,27 01:15,60
69 Klement Leoš 03:25,87 63,27 68,27 01:15,62
70 Musilová Miroslava 03:31,78 61,50 66,50 01:21,53
71 Konečná Světlana 03:34,74 60,65 65,65 01:24,49
72 Jánová Petra 03:35,44 60,46 65,46 01:25,19
73 Doležal Jiří 03:37,60 59,86 64,86 01:27,35
74 Hudečková Jiřina 03:44,41 58,04 63,04 01:34,16
75 Dvořák Michal 03:47,24 57,32 62,32 01:36,99
76 Hudečková Simona 03:48,00 57,13 62,13 01:37,75
77 Pelzerová Renata 03:50,02 56,63 61,63 01:39,77
78 Vítek Martin 03:51,07 56,37 61,37 01:40,82
79 Dvořák Petr 03:52,22 56,09 61,09 01:41,97
80 Chlubna Jan 03:52,45 56,03 61,03 01:42,20
81 Tatíček Jan 03:59,72 54,33 59,33 01:49,47
82 Plachta Marek 04:07,05 52,72 57,72 01:56,80
83 Kršková Barbora st. 04:41,31 46,30 51,30 02:31,06
84 Vítková Renata 04:44,19 45,83 50,83 02:33,94
85 Šustr Jiří II. 05:00,27 43,38 48,38 02:50,02


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce