ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2009
1. Běh na lyžích 2. Bowling 3. Sprint na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koulař. sedmiboj 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ETAPA (cca 60 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Drahoš Petr 01:35,1 100 125  
2 Kučera Josef ml. 01:35,1 99,99 124,99 00:00:00
3 Krška Jan 01:35,1 99,98 124,98 00:00:00
4 Ročárek Tomáš 01:36,4 98,57 123,57 00:00:01
5 Bradáč Lukáš 01:36,5 98,55 123,55 00:00:01
6 Svorada Ján st. 01:36,5 98,54 123,54 00:00:01
7 Svorada Jan 01:39,5 95,54 120,54 00:00:04
8 Ročárek Jiří 01:39,5 95,54 120,54 00:00:04
9 Krones Rostislav 01:39,5 95,51 120,51 00:00:04
10 Běhounek Michal 01:39,5 95,50 120,50 00:00:04
11 Mareček Josef 01:39,6 95,47 120,47 00:00:05
12 Novák Radek 01:39,6 95,47 120,47 00:00:05
13 Janošec Miroslav 01:40,0 95,03 120,03 00:00:05
14 Prchal Ondřej 01:41,1 94,06 119,06 00:00:06
15 Klement Jan 01:41,2 93,94 118,94 00:00:06
16 Pálenský Milan 01:44,5 90,92 115,92 00:00:09
17 Procházka Vít 01:44,5 90,92 115,92 00:00:09
18 Chlubna Radek ml. 01:45,2 90,32 115,32 00:00:10
19 Petr Hynek 01:45,3 90,31 115,31 00:00:10
20 Chroustovský Jaromír 01:45,3 90,29 115,29 00:00:10
21 Exner Jakub 01:45,4 90,21 115,21 00:00:10
22 Holek Tomáš 01:45,5 90,14 115,14 00:00:10
23 Špička Jakub 01:45,5 90,10 115,10 00:00:10
24 Janda Luboš 01:46,1 89,62 114,62 00:00:11
25 Drápa Radek 01:46,4 89,32 114,32 00:00:11
26 Starý Miloslav 01:46,5 89,22 114,22 00:00:11
27 Svoboda Petr 01:47,5 88,43 113,43 00:00:12
28 Vašík Jaroslav 01:49,4 86,90 111,90 00:00:14
29 Hulák Petr 01:49,5 86,84 111,84 00:00:14
30 Pavelka Marek 01:49,5 86,81 111,81 00:00:14
31 Sládek Jan 01:49,5 86,80 111,80 00:00:14
32 Papoušek Marek 01:49,5 86,80 111,80 00:00:14
33 Zimmermann Pavel 01:49,5 86,80 111,80 00:00:14
34 Koutský Tomáš 01:49,5 86,78 111,78 00:00:14
35 Holub Jaroslav 01:49,5 86,77 111,77 00:00:14
36 Jána Tomáš 01:49,6 86,75 111,75 00:00:15
37 Chlubna Miroslav 01:49,6 86,74 111,74 00:00:15
38 Sláma Jiří 01:50,0 86,41 111,41 00:00:15
39 Malušek Petr 01:50,0 86,41 111,41 00:00:15
40 Bezchleba Petr 01:50,0 86,40 111,40 00:00:15
41 Zerák Martin 01:50,1 86,34 111,34 00:00:15
42 Mužátko Tomáš 01:50,1 86,31 111,31 00:00:15
43 Šubrt Petr 01:50,5 85,99 110,99 00:00:15
44 Hamerský Jaroslav 01:51,5 85,24 110,24 00:00:16
45 Bílek Aleš 01:53,4 83,85 108,85 00:00:18
46 Hudeček Libor 01:53,4 83,80 108,80 00:00:18
47 Valenta Jiří 01:53,6 83,69 108,69 00:00:19
48 Odvárka David 01:54,0 83,36 108,36 00:00:19
49 Šimeček Tomáš st. 01:54,2 83,27 108,27 00:00:19
50 Klement Vojtěch 01:55,1 82,58 107,58 00:00:20
51 Vábek Jiří 01:55,1 82,57 107,57 00:00:20
52 Kučera Josef st. 01:55,4 82,38 107,38 00:00:20
53 Slovák František 01:56,1 81,85 106,85 00:00:21
54 Vábek Jaroslav st. 01:56,2 81,83 106,83 00:00:21
55 Rauchfuss Marek 01:57,4 80,96 105,96 00:00:22
56 Vrábel Petr 01:57,4 80,94 105,94 00:00:22
57 Jána Lubomír 01:57,4 80,93 105,93 00:00:22
58 Vábek Jaroslav ml. 01:59,4 79,58 104,58 00:00:24
59 Sáblík Pavel 02:01,2 78,46 103,46 00:00:26
60 Wasserbauer Aleš 02:01,3 78,34 103,34 00:00:26
61 Krška Josef 02:01,5 78,24 103,24 00:00:26
62 Harvánek Zdeněk 02:01,5 78,23 103,23 00:00:26
63 Jiříček Jan 02:01,5 78,23 103,23 00:00:26
64 Bradáč David 02:01,5 78,22 103,22 00:00:26
65 Svatoň Josef 02:01,6 78,18 103,18 00:00:27
66 Kafka Radek 02:02,2 77,80 102,80 00:00:27
67 Sláma Miroslav 02:03,3 77,07 102,07 00:00:28
68 Marek Michal 02:03,5 76,95 101,95 00:00:28
69 Dvořák Michal 02:03,6 76,92 101,92 00:00:29
70 Pelánová Martina 02:05,4 75,80 100,80 00:00:30
71 Hájek Vladimír 02:06,0 75,44 100,44 00:00:31
72 Mařata Ondřej 02:07,5 74,57 99,57 00:00:32
73 Coufal Jiří 02:07,6 74,51 99,51 00:00:33
74 Pohanka Jiří 02:08,0 74,26 99,26 00:00:33
75 Janošec Michal 02:08,0 74,24 99,24 00:00:33
76 Sáblík Tomáš 02:08,2 74,12 99,12 00:00:33
77 Benešová Anita 02:08,3 74,09 99,09 00:00:33
78 Hodrment Vít 02:09,5 73,38 98,38 00:00:34
79 Plachta Marek 02:11,0 72,54 97,54 00:00:36
80 Kršková Barbora 02:11,1 72,49 97,49 00:00:36
81 Jánoška Ivan 02:11,1 72,48 97,48 00:00:36
82 Štursová Martina 02:11,2 72,43 97,43 00:00:36
83 Spěváček Jan 02:11,4 72,33 97,33 00:00:36
84 Dospěl Leoš 02:13,1 71,42 96,42 00:00:38
85 Procházková Daniela 02:13,6 71,17 96,17 00:00:39
86 Klement Leoš 02:14,3 70,77 95,77 00:00:39
87 Šimeček Tomáš ml. 02:14,5 70,66 95,66 00:00:39
88 Jána Ondřej 02:16,3 69,75 94,75 00:00:41
89 Hájek Jiří 02:16,4 69,68 94,68 00:00:41
90 Tatíček Jan 02:16,6 69,59 94,59 00:00:42
91 Šimečková Lea 02:17,0 69,37 94,37 00:00:42
92 Jindra Petr 02:17,1 69,33 94,33 00:00:42
93 Klímová Petra 02:17,5 69,13 94,13 00:00:42
94 Chlubnová Jana 02:17,6 69,08 94,08 00:00:43
95 Zelený Radek 02:18,0 68,86 93,86 00:00:43
96 Bílek Jiří 02:18,1 68,81 93,81 00:00:43
97 Keclík Martin 02:18,5 68,61 93,61 00:00:43
98 Blažíček Jiří 02:19,5 68,12 93,12 00:00:44
99 Švanda Luboš st. 02:19,5 68,12 93,12 00:00:44
100 Kubická Ivana 02:19,6 68,11 93,11 00:00:45
101 Musilová Miroslava 02:23,6 66,20 91,20 00:00:49
102 Pelzerová Renata 02:25,2 65,46 90,46 00:00:50
103 Jánová Petra 02:25,6 65,30 90,30 00:00:51
104 Krbůšková Ilona 02:31,4 62,78 87,78 00:00:56
105 Martinčič Rudolf 02:35,2 61,26 86,26 00:01:00
106 Hudečková Jiřina 02:35,5 61,12 86,12 00:01:00
107 Konečná Světlana 02:40,2 59,35 84,35 00:01:05
108 Žurková Alena 02:41,2 58,97 83,97 00:01:06
109 Habán Zdeněk 02:52,1 55,23 80,23 00:01:17
110 Slámová Kateřina 03:17,4 48,15 73,15 00:01:42
111 Šulc Pavel 03:27,2 45,88 70,88 00:01:52
112 Vítková Renata 03:27,2 45,88 70,88 00:01:52
113 Šustr Jiří II 03:37,3 43,75 68,75 00:02:02


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce