ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2009
1. Běh na lyžích 2. Bowling 3. Sprint na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koulař. sedmiboj 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár n. S. (100 m volným způsobem)

P Jméno Čas Body celkem Body s bonusem
1 Fišar Dalimil 00:57,37 100,00 103,00
2 Pátek Vojtěch 00:58,22 98,54 101,54
3 Dospěl Leoš 01:00,19 95,31 98,31
4 Pavelka Marek 01:01,23 93,70 96,70
5 Holek Martin 01:02,36 92,00 95,00
6 Sýkora Karel 01:03,10 90,92 93,92
7 Bezchleba Petr 01:04,42 89,06 92,06
8 Tesař Jan 01:04,77 88,57 91,57
9 Slámová Klára 01:05,32 87,83 90,83
10 Švanda Luboš ml. 01:05,35 87,79 90,79
11 Hájek Vladimír 01:08,03 84,33 87,33
12 Marek Michal 01:09,74 82,26 85,26
13 Šimečková Lea 01:09,92 82,05 85,05
14 Jonášová Martina 01:10,95 80,86 83,86
15 Švanda Miroslav 01:11,51 80,23 83,23
16 Hodrment Vít 01:13,45 78,11 81,11
17 Kamenský Radim 01:14,21 77,31 80,31
18 Vidergot Vojtěch 01:16,29 75,20 78,20
19 Křížová Veronika 01:17,11 74,40 77,40
20 Šubrt Petr 01:18,80 72,80 75,80
21 Jána Lubomír 01:19,07 72,56 75,56
22 Kafka Radek 01:20,22 71,52 74,52
23 Králíček Pavel 01:20,93 70,89 73,89
24 Kamenský Pavel 01:21,03 70,80 73,80
25 Keclík Martin 01:21,09 70,75 73,75
26 Janošec Miroslav 01:21,18 70,67 73,67
27 Šimeček Tomáš ml. 01:22,80 69,29 72,29
28 Papoušek Marek 01:23,70 68,54 71,54
29 Forst Vlastimil 01:23,97 68,32 71,32
30 Kubický Pavel 01:24,70 67,73 70,73
31 Jána Ondřej 01:25,08 67,43 70,43
32 Sobotka Martin 01:25,33 67,23 70,23
33 Jána Tomáš 01:27,43 65,62 68,62
34 Klímová Petra 01:29,44 64,14 67,14
35 Hudeček Libor 01:29,66 63,99 66,99
36 Šulc Pavel 01:35,68 59,96 62,96
37 Klement Vojtěch 01:38,91 58,00 61,00
38 Šimečková Radka 01:39,55 57,63 60,63
39 Štursová Martina 01:40,33 57,18 60,18
40 Vašík Jaroslav 01:40,34 57,18 60,18
41 Benešová Anita 01:42,19 56,14 59,14
42 Konečný Matouš 01:42,44 56,00 59,00
43 Spěváček Jan 01:42,58 55,93 58,93
44 Musilová Miroslava 01:45,54 54,36 57,36
45 Šustr Jiří II: 01:46,64 53,80 56,80
46 Tatíček Jan 01:48,84 52,71 55,71
47 Kubická Ivana 01:49,59 52,35 55,35
48 Šimeček Tomáš st. 01:51,18 51,60 54,60
49 Ročárek Tomáš 01:54,59 50,07 53,07
50 Pohanka Jiří 01:56,76 49,13 52,13
51 Sáblík Pavel 01:58,26 48,51 51,51
52 Sáblík Tomáš 01:59,79 47,89 50,89
53 Švanda Lukáš 02:00,10 47,77 50,77
54 Šubrtová Lucie 02:00,92 47,44 50,44
55 Klement Leoš 02:01,01 47,41 50,41
56 Švanda Luboš st. 02:08,03 44,81 47,81
57 Klíma Josef 02:08,69 44,58 47,58
58 Blažíček Jiří 02:09,36 44,35 47,35
59 Konečná Světlana 02:09,51 44,30 47,30
60 Beneš Viktor III. 02:10,51 43,96 46,96
61 Jánová Petra 02:11,15 43,74 46,74
62 Pelzerová Renata 02:13,45 42,99 45,99
63 Procházková Daniela 02:25,16 39,52 42,52
64 Slámová Katka 02:35,46 36,90 39,90
65 Vítková Renata 02:44,03 34,98 37,98
66 Vábek Jaroslav st. 02:45,36 34,69 37,69
67 Doležal Jiří 02:48,06 34,14 37,14
68 Švandová Jitka 02:52,59 33,24 36,24


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce