ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2009
1. Běh na lyžích 2. Bowling 3. Sprint na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koulař. sedmiboj 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ČASOVKA - Žďár - Sklené (cca 7,8 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Stuna Tomáš 15:15,00 100,00 110,00 00:00,00
2 Krška Jan 15:25,00 98,92 108,92 00:10,00
3 Ročárek Jiří 15:44,00 96,93 106,93 00:29,00
4 Janošec Miroslav 15:46,00 96,72 106,72 00:31,00
5 Haselberger Zdeněk 16:02,00 95,11 105,11 00:47,00
6 Bradáč Lukáš 16:03,00 95,02 105,02 00:48,00
7 Krones Rostislav 16:30,00 92,42 102,42 01:15,00
8 Ročárek Tomáš 16:45,00 91,04 101,04 01:30,00
9 Šupka David 16:52,00 90,42 100,42 01:37,00
10 Špička Jakub 16:55,00 90,15 100,15 01:40,00
11 Šubrt Petr 18:21,00 83,11 93,11 03:06,00
12 Papoušek Marek 18:23,00 82,96 92,96 03:08,00
13 Černý Vojtěch 18:33,00 82,21 92,21 03:18,00
14 Hudeček Libor 18:34,00 82,14 92,14 03:19,00
15 Jána Tomáš 18:49,00 81,05 91,05 03:34,00
16 Koutský Tomáš 18:51,00 80,90 90,90 03:36,00
17 Chlubna Miroslav 18:51,00 80,90 90,90 03:36,00
18 Sláma Jiří 18:54,00 80,69 90,69 03:39,00
19 Ožana Jakub 18:55,00 80,62 90,62 03:40,00
20 Pospíchal Marek 19:10,00 79,57 89,57 03:55,00
21 Zerák Martin 19:11,00 79,50 89,50 03:56,00
22 Vašík Jaroslav 19:12,00 79,43 89,43 03:57,00
23 Chlubna Jan 19:15,00 79,22 89,22 04:00,00
24 Slovák František 19:22,00 78,74 88,74 04:07,00
25 Havlasová Alžběta 19:22,00 78,74 88,74 04:07,00
26 Bezchleba Petr 19:36,00 77,81 87,81 04:21,00
27 Hodrment Vít 19:42,00 77,41 87,41 04:27,00
28 Pavelka Marek 19:44,00 77,28 87,28 04:29,00
29 Malušek Petr 19:45,00 77,22 87,22 04:30,00
30 Dvořák Michal 19:58,00 76,38 86,38 04:43,00
31 Kučera Petr 20:06,00 75,87 85,87 04:51,00
32 Vábek Jaroslav ml. 20:10,00 75,62 85,62 04:55,00
33 Kamenský Radim 20:17,00 75,18 85,18 05:02,00
34 Bradáč David 20:24,00 74,75 84,75 05:09,00
35 Vábek Jaroslav st. 20:37,00 73,97 83,97 05:22,00
36 Harvánek Pavel 20:38,00 73,91 83,91 05:23,00
37 Doležal Jiří 20:39,00 73,85 83,85 05:24,00
38 Pavlík Ladislav 20:51,00 73,14 83,14 05:36,00
39 Jána Lubomír 20:53,00 73,02 83,02 05:38,00
40 Svatoň Josef 20:53,00 73,02 83,02 05:38,00
41 Sáblík Pavel 20:56,00 72,85 82,85 05:41,00
42 Klement Vojtěch 20:57,00 72,79 82,79 05:42,00
43 Štursová Martina 20:59,00 72,68 82,68 05:44,00
44 Kamenský Pavel 21:00,00 72,62 82,62 05:45,00
45 Kubický Pavel 21:01,00 72,56 82,56 05:46,00
46 Keclík Martin 21:06,00 72,27 82,27 05:51,00
47 Šimeček Tomáš st. 21:06,00 72,27 82,27 05:51,00
48 Vábek Jiří 21:14,00 71,82 81,82 05:59,00
49 Hájek Vladimír 21:37,00 70,55 80,55 06:22,00
50 Marek Michal 21:46,00 70,06 80,06 06:31,00
51 Jindra Petr 21:48,00 69,95 79,95 06:33,00
52 Tatíček Jan 21:54,00 69,63 79,63 06:39,00
53 Jána Ondřej 22:16,00 68,49 78,49 07:01,00
54 Klement Leoš 22:34,00 67,58 77,58 07:19,00
55 Šimeček Tomáš ml. 22:35,00 67,53 77,53 07:20,00
56 Sáblík Tomáš 22:39,00 67,33 77,33 07:24,00
57 Procházková Daniela 22:47,00 66,93 76,93 07:32,00
58 Klímová Petra 22:51,00 66,74 76,74 07:36,00
59 Klíma Josef 22:58,00 66,40 76,40 07:43,00
60 Sobotka Martin 23:00,00 66,30 76,30 07:45,00
61 Chlubnová Jana 23:06,00 66,02 76,02 07:51,00
62 Kubická Ivana 23:07,00 65,97 75,97 07:52,00
63 Švanda Luboš st. 23:09,00 65,87 75,87 07:54,00
64 Zelený Radek 23:13,00 65,69 75,69 07:58,00
65 Musilová Miroslava 23:25,00 65,12 75,12 08:10,00
66 Jánová Petra 24:00,00 63,54 73,54 08:45,00
67 Benešová Anita 24:02,00 63,45 73,45 08:47,00
68 Merhaut Lukáš 24:19,00 62,71 72,71 09:04,00
69 Bárta Jiří 24:19,00 62,71 72,71 09:04,00
70 Pelzerová Renata 24:23,00 62,54 72,54 09:08,00
71 Šimečková Lea 24:59,00 61,04 71,04 09:44,00
72 Krbůšková Ilona 25:20,00 60,20 70,20 10:05,00
73 Forst Vlastimil 25:28,00 59,88 69,88 10:13,00
74 Šulc Pavel 26:44,00 57,04 67,04 11:29,00
75 Králíček Pavel 26:48,00 56,90 66,90 11:33,00
76 Dvořák Petr 26:55,00 56,66 66,66 11:40,00
77 Šustr Jiří II. 27:17,00 55,89 65,89 12:02,00
78 Konečná Světlana 27:20,00 55,79 65,79 12:05,00
79 Šimečková Radka 28:38,00 53,26 63,26 13:23,00
80 Vítková Renata 34:44,00 43,91 53,91 19:29,00
81 Slámová Kateřina 36:06,00 42,24 52,24 20:51,00


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce