ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2009
1. Běh na lyžích 2. Bowling 3. Sprint na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koulař. sedmiboj 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 40 km - 10 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Smolík Michal 02:13,6 100,00 133,00  
2 Ročárek Jiří 02:16,2 98,08 131,08 0:00:02,62
3 Papoušek Marek 02:18,5 96,47 129,47 0:00:04,89
4 Janošec Miroslav 02:20,6 95,03 128,03 0:00:06,99
5 Pavelka Marek 02:21,3 94,52 127,52 0:00:07,75
6 Bezchleba Petr 02:22,2 93,92 126,92 0:00:08,64
7 Šubrt Petr 02:23,5 93,07 126,07 0:00:09,94
8 Jána Lubomír 02:29,2 89,53 122,53 0:00:15,62
9 Valenta Jiří 02:29,5 89,34 122,34 0:00:15,94
10 Fišar Dalimil 02:30,3 88,87 121,87 0:00:16,72
11 Kafka Radek 02:32,2 87,77 120,77 0:00:18,61
12 Keclík Martin 02:32,3 87,70 120,70 0:00:18,73
13 Drápa Radek 02:33,1 87,22 120,22 0:00:19,57
14 Kamenský Radim 02:35,3 86,01 119,01 0:00:21,72
15 Hodrment Vít 02:37,2 84,98 117,98 0:00:23,60
16 Ročárek Tomáš 02:38,1 84,48 117,48 0:00:24,54
17 Jána Tomáš 02:38,2 84,44 117,44 0:00:24,61
18 Šimečková Lea 02:38,6 84,23 117,23 0:00:25,00
19 Marek Michal 02:41,0 82,95 115,95 0:00:27,45
20 Jiříček Jan 02:43,2 81,83 114,83 0:00:29,66
21 Slovák František 02:45,2 80,83 113,83 0:00:31,68
22 Hudeček Libor 02:46,3 80,30 113,30 0:00:32,76
23 Kamenský Pavel 02:46,5 80,24 113,24 0:00:32,89
24 Klímová Petra 02:47,1 79,95 112,95 0:00:33,49
25 Kubická Ivana 02:48,1 79,48 112,48 0:00:34,49
26 Hájek Vladimír 02:52,0 77,63 110,63 0:00:38,48
27 Štursová Martina 02:53,0 77,18 110,18 0:00:39,48
28 Benešová Anita 02:53,5 76,99 109,99 0:00:39,92
29 Chlubnová Jana 02:56,3 75,78 108,78 0:00:42,69
30 Vábek Jaroslav ml. 02:59,1 74,56 107,56 0:00:45,57
31 Jána Ondřej 03:00,4 74,03 107,03 0:00:46,86
32 Vábek Jiří 03:00,6 73,97 106,97 0:00:46,99
33 Vábek Jaroslav st. 03:01,3 73,68 106,68 0:00:47,70
34 Šimeček Tomáš st. 03:01,6 73,56 106,56 0:00:48,00
35 Koutský Tomáš 03:05,4 72,04 105,04 0:00:51,84
36 Jánová Petra 03:10,2 70,21 103,21 0:00:56,68
37 Pelzerová Renata 03:10,5 70,12 103,12 0:00:56,90
38 Musilová Miroslava 03:12,4 69,43 102,43 0:00:58,80
39 Spěváček Jan 03:14,0 68,84 101,84 0:01:00,45
40 Procházková Danča 03:15,2 68,41 101,41 0:01:01,67
41 Klíma Josef 03:18,2 67,40 100,40 0:01:04,60
42 Šimeček Tomáš ml. 03:21,1 66,41 99,41 0:01:07,54
43 Švanda Luboš st. 03:31,1 63,27 96,27 0:01:17,55
44 Konečná Světlana 03:31,4 63,18 96,18 0:01:17,85
45 Blažíček Jiří 03:35,3 62,03 95,03 0:01:21,77
46 Šustr Jiří II. 04:08,3 53,78 86,78 0:01:54,77


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce