ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2011
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Plavání - sprint 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Bowling 16. Vzduchovka

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,6 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Rajnošek Matěj 34:29,92 100,00 120,00  
2 Hladík Jiří 35:25,25 97,40 117,40 0:00:55
3 Chlubna Jan 35:33,55 97,02 117,02 0:01:04
4 Papoušek Marek 36:06,68 95,53 115,53 0:01:37
5 Srnský Radim 36:22,56 94,84 114,84 0:01:53
6 Kadlec Petr 36:59,04 93,28 113,28 0:02:29
7 Hovorka Jan 37:20,47 92,39 112,39 0:02:51
8 Ožana Václav 37:34,29 91,82 111,82 0:03:04
9 Maki Kristiina 37:45,00 91,39 111,39 0:03:15
10 Kadlec Martin 37:52,93 91,07 111,07 0:03:23
11 Kříž Ondřej 38:03,56 90,64 110,64 0:03:34
12 Bořil Petr 38:21,32 89,94 109,94 0:03:51
13 Bořil Vojtěch 38:33,52 89,47 109,47 0:04:04
14 Bořil Tomáš 38:45,52 89,01 109,01 0:04:16
15 Škarvada Radoslav 39:23,19 87,59 107,59 0:04:53
16 Hulák Petr 39:27,07 87,45 107,45 0:04:57
17 Jána Lubomír 40:16,09 85,67 105,67 0:05:46
18 Šubrt Petr 40:17,00 85,64 105,64 0:05:47
19 Bednář Jakub 40:26,74 85,30 105,30 0:05:57
20 Jiříček Jan 40:33,97 85,04 105,04 0:06:04
21 Keclík Martin 40:50,68 84,46 104,46 0:06:21
22 Drápela Jakub 41:00,76 84,12 104,12 0:06:31
23 Šimeček Tomáš ml. 41:03,01 84,04 104,04 0:06:33
24 Bezchleba Petr 41:13,59 83,68 103,68 0:06:44
25 Pavlík Ladislav 41:21,02 83,43 103,43 0:06:51
26 Pohanka Jiří 41:23,79 83,34 103,34 0:06:54
27 Šimeček Tomáš st. 41:52,25 82,39 102,39 0:07:22
28 Hladík Martin 42:00,56 82,12 102,12 0:07:31
29 Havelka Tomáš 42:02,82 82,05 102,05 0:07:33
30 Rajnošek Zdeněk 42:06,15 81,94 101,94 0:07:36
31 Chlubna Miroslav 42:13,00 81,72 101,72 0:07:43
32 Soukal Josef 42:26,34 81,29 101,29 0:07:56
33 Ondráček Ladislav 42:27,63 81,25 101,25 0:07:58
34 Čech Adam 42:28,97 81,21 101,21 0:07:59
35 Beneš Viktor III. 42:30,33 81,16 101,16 0:08:00
36 Hodrment Vít 42:33,75 81,05 101,05 0:08:04
37 Hudeček Libor 42:41,28 80,82 100,82 0:08:11
38 Jánoška Ivan 43:07,13 80,01 100,01 0:08:37
39 Klement Vojtěch 43:17,04 79,70 99,70 0:08:47
40 Papežová Martina 43:27,62 79,38 99,38 0:08:58
41 Pibil Jaroslav 43:51,76 78,65 98,65 0:09:22
42 Vašík Jaroslav 43:55,10 78,55 98,55 0:09:25
43 Plachý Jan 43:58,04 78,46 98,46 0:09:28
44 Valenta Jiří 43:58,68 78,45 98,45 0:09:29
45 Řezníček Roman 44:13,21 78,02 98,02 0:09:43
46 Svatoň Josef 44:16,29 77,93 97,93 0:09:46
47 Kafka Radek 44:22,94 77,73 97,73 0:09:53
48 Lorenc Jaromír 44:22,94 77,73 97,73 0:09:53
49 Marečková Pavla 44:29,43 77,54 97,54 0:10:00
50 Vábek Jaroslav st. 44:34,16 77,40 97,40 0:10:04
51 Kamenský Pavel 44:45,50 77,08 97,08 0:10:16
52 Jána Tomáš 44:49,57 76,96 96,96 0:10:20
53 Milička Pavel 44:51,36 76,91 96,91 0:10:21
54 Konečný Matouš 45:03,61 76,56 96,56 0:10:34
55 Pohanka Karel 45:08,23 76,43 96,43 0:10:38
56 Humlíček Kryštof 45:15,07 76,24 96,24 0:10:45
57 Humlíček Ondřej 45:15,48 76,23 96,23 0:10:46
58 Hostinská Petra 45:25,93 75,93 95,93 0:10:56
59 Sláma Jiří 45:31,13 75,79 95,79 0:11:01
60 Hájek Vladimír 45:36,92 75,63 95,63 0:11:07
61 Hájek Jiří 46:03,26 74,91 94,91 0:11:33
62 Krábek Roman 46:29,76 74,20 94,20 0:12:00
63 Kubický Pavel 47:01,79 73,35 93,35 0:12:32
64 Spěváček Jan 47:25,36 72,75 92,75 0:12:55
65 Kusý Pavel 47:39,11 72,40 92,40 0:13:09
66 Luťanský Štěpán 48:16,58 71,46 91,46 0:13:47
67 Jelínek Petr 48:17,96 71,43 91,43 0:13:48
68 Klement Leoš 48:34,72 71,02 91,02 0:14:05
69 Jána Ondřej 48:36,97 70,96 90,96 0:14:07
70 Zach Vladimír 48:52,41 70,59 90,59 0:14:22
71 Bořil Jan 49:05,37 70,28 90,28 0:14:35
72 Nechuta David 49:09,00 70,19 90,19 0:14:39
73 Rosecká Alena 49:57,09 69,06 89,06 0:15:27
74 Klíma Josef 50:04,90 68,88 88,88 0:15:35
75 Šulc Pavel 50:18,36 68,58 88,58 0:15:48
76 Kubická Ivana 50:26,58 68,39 88,39 0:15:57
77 Sáblík Pavel 50:26,78 68,39 88,39 0:15:57
78 Harvánek Pavel 50:55,72 67,74 87,74 0:16:26
79 Klimešová Tereza 51:05,85 67,52 87,52 0:16:36
80 Jelínek Pavel 51:41,85 66,73 86,73 0:17:12
81 Brychová Petra 51:46,97 66,62 86,62 0:17:17
82 Kunstmuller Tomáš 52:05,47 66,23 86,23 0:17:36
83 Hudečková Jiřina 52:29,72 65,72 85,72 0:18:00
84 Pelánová Martina 52:29,72 65,72 85,72 0:18:00
85 Havlíková Jana 52:44,57 65,41 85,41 0:18:15
86 Marek Michal 52:54,92 65,20 85,20 0:18:25
87 Jánová Petra 53:00,00 65,09 85,09 0:18:30
88 Žurek Ivo 53:40,15 64,28 84,28 0:19:10
89 Bradáč Alois 53:55,73 63,97 83,97 0:19:26
90 Nechuta Milan 54:00,32 63,88 83,88 0:19:30
91 Šimon Petr 54:47,14 62,97 82,97 0:20:17
92 Konečná Světlana 54:55,21 62,82 82,82 0:20:25
93 Švanda Luboš st. 54:58,61 62,75 82,75 0:20:29
94 Musilová Miroslava 55:27,61 62,20 82,20 0:20:58
95 Papežová Lenka 56:05,67 61,50 81,50 0:21:36
96 Koubková Jana 57:41,57 59,80 79,80 0:23:12
97 Nechutová Alena 57:42,85 59,78 79,78 0:23:13
98 Jánošková Naďa 57:54,62 59,57 79,57 0:23:25
99 Svatoňová Irena 57:59,72 59,49 79,49 0:23:30
100 Šubrtová Lucie 58:31,50 58,95 78,95 0:24:02
101 Krbůšková Ilona 1:00:00,10 57,50 77,50 0:25:30
102 Koubek Jan 1:11:00,50 48,58 68,58 0:36:31
103 Koubek Luboš 1:11:00,60 48,58 68,58 0:36:31
104 Sobotková Zuzana 2:56:00,00 19,60 39,60 2:21:30
105 Šustr Adam 2:56:00,00 19,60 39,60 2:21:30
106 Šustr Jiří II. 2:56:00,00 19,60 39,60 2:21:30


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce