ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2011
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Plavání - sprint 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Bowling 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ČASOVKA - Žďár - Sklené (cca 7,8 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Sláma Jaroslav 14:14,58 100,00 110,00 00:00,00
2 Krones Rostislav 14:50,74 95,94 105,94 00:36,16
3 Bradáč Lukáš 14:59,58 95,00 105,00 00:45,00
4 Špička Jakub 15:28,39 92,05 102,05 01:13,81
5 Čech Adam 15:45,70 90,36 100,36 01:31,12
6 Benc Aleš 15:55,80 89,41 99,41 01:41,22
7 Teplý Jan 16:22,54 86,98 96,98 02:07,96
8 Hulák Petr 16:32,63 86,09 96,09 02:18,05
9 Šubrt Petr 16:43,04 85,20 95,20 02:28,46
10 Veselský Martin 16:47,24 84,84 94,84 02:32,66
11 Jána Tomáš 17:07,01 83,21 93,21 02:52,43
12 Vašík Jaroslav 17:23,96 81,86 91,86 03:09,38
13 Havlasová Alžběta 17:36,11 80,92 90,92 03:21,53
14 Papoušek Marek 17:36,20 80,91 90,91 03:21,62
15 Pekař Štěpán 17:43,24 80,38 90,38 03:28,66
16 Šimeček Tomáš ml. 17:45,47 80,21 90,21 03:30,89
17 Ožana Jakub 17:55,26 79,48 89,48 03:40,68
18 Bezchleba Petr 17:59,35 79,18 89,18 03:44,77
19 Starý Miloslav 17:59,60 79,16 89,16 03:45,02
20 Zerák Martin 18:00,17 79,12 89,12 03:45,59
21 Pelán Milan 18:17,66 77,85 87,85 04:03,08
22 Konečný Matouš 18:26,15 77,26 87,26 04:11,57
23 Chlubna Miroslav 18:27,08 77,19 87,19 04:12,50
24 Jána Lubomír 18:31,61 76,88 86,88 04:17,03
25 Hodrment Vít 18:33,60 76,74 86,74 04:19,02
26 Pibil Jaroslav 18:44,72 75,98 85,98 04:30,14
27 Kamenský Radim 18:56,25 75,21 85,21 04:41,67
28 Klement Vojtěch 18:59,65 74,99 84,99 04:45,07
29 Řezníček Roman 19:00,83 74,91 84,91 04:46,25
30 Kamenský Pavel 19:07,29 74,49 84,49 04:52,71
31 Kafka Radek 19:09,18 74,36 84,36 04:54,60
32 Vábek Jiří 19:11,26 74,23 84,23 04:56,68
33 Šimeček Tomáš st. 19:16,26 73,91 83,91 05:01,68
34 Marečková Pavla 19:25,93 73,30 83,30 05:11,35
35 Vábek Jaroslav st. 19:29,67 73,06 83,06 05:15,09
36 Pelánová Martina 19:32,60 72,88 82,88 05:18,02
37 Harvánek Pavel 19:35,09 72,72 82,72 05:20,51
38 Zach Vladimír 19:41,31 72,34 82,34 05:26,73
39 Svatoň Josef 19:45,77 72,07 82,07 05:31,19
40 Blažíček Jiří 19:48,33 71,91 81,91 05:33,75
41 Ožana Václav 19:49,11 71,87 81,87 05:34,53
42 Švanda Luboš st. 19:51,11 71,75 81,75 05:36,53
43 Jánová Petra 20:01,58 71,12 81,12 05:47,00
44 Hájek Vladimír 20:02,32 71,08 81,08 05:47,74
45 Sáblík Pavel 20:07,15 70,79 80,79 05:52,57
46 Kříž Ondřej 20:07,95 70,75 80,75 05:53,37
47 Schmier Petr st. 20:11,18 70,56 80,56 05:56,60
48 Sáblík Tomáš 20:24,92 69,77 79,77 06:10,34
49 Soukal Josef 20:25,97 69,71 79,71 06:11,39
50 Bradáč Jiří 20:31,71 69,38 79,38 06:17,13
51 Jána Ondřej 20:33,16 69,30 79,30 06:18,58
52 Hájek Jiří 20:42,97 68,75 78,75 06:28,39
53 Jindra Petr 20:43,20 68,74 78,74 06:28,62
54 Plachta Marek 20:49,25 68,41 78,41 06:34,67
55 Bílek Jiří 20:56,11 68,03 78,03 06:41,53
56 Beneš Viktor III. 20:58,61 67,90 77,90 06:44,03
57 Chlubna Jan 21:03,79 67,62 77,62 06:49,21
58 Klímas Josef 21:39,21 65,78 75,78 07:24,63
59 Švanda Miroslav 21:42,50 65,61 75,61 07:27,92
60 Spěváček Jan 21:45,79 65,45 75,45 07:31,21
61 Musilová Miroslava 21:45,97 65,44 75,44 07:31,39
62 Tatíček Jan 21:52,76 65,10 75,10 07:38,18
63 Trávníček Vladimír 21:57,35 64,87 74,87 07:42,77
64 Marek Michal 22:06,81 64,41 74,41 07:52,23
65 Hudečková Jiřina 22:09,63 64,27 74,27 07:55,05
66 Konečná Světlana 22:17,04 63,92 73,92 08:02,46
67 Krbůšková Ilona 22:20,40 63,76 73,76 08:05,82
68 Procházková Daniela 22:27,10 63,44 73,44 08:12,52
69 Kubická Ivana 22:32,40 63,19 73,19 08:17,82
70 Švanda Luboš ml. 22:53,97 62,20 72,20 08:39,39
71 Šimečková Lea 24:03,55 59,20 69,20 09:48,97
72 Volfová Aneta 24:08,89 58,98 68,98 09:54,31
73 Šubrtová Lucie 25:36,87 55,61 65,61 11:22,29
74 Šustr Jiří II. 27:21,16 52,07 62,07 13:06,58
75 Němec Jaroslav 28:25,51 50,11 60,11 14:10,93
76 Svatoňová Irena 30:04,69 47,35 57,35 15:50,11
77 Švanda Lukáš 31:28,56 45,25 55,25 17:13,98
78 Hofmann Tomáš 34:24,93 41,39 51,39 20:10,35


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce