ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2011
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Plavání - sprint 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Bowling 16. Vzduchovka

BĚH NA LYŽÍCH KLASICKOU TECHNIKOU - Ski hotel Nové Město n. Mor. (8 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Srnský Radim 23:24,9 100,00 115,00 0:00:00
2 Slovák František 24:53,9 94,04 109,04 0:01:29
3 Janošec Michal 25:37,0 91,40 106,40 0:02:12
4 Papoušek Marek 25:44,5 90,96 105,96 0:02:20
5 Drápa Radek 26:13,4 89,29 104,29 0:02:49
6 Šimeček Tomáš st. 27:10,4 86,17 101,17 0:03:45
7 Pohanka Jiří 27:19,1 85,71 100,71 0:03:54
8 Ožana Jakub 27:20,6 85,63 100,63 0:03:56
9 Brych Michal 27:57,9 83,73 98,73 0:04:33
10 Chlubna Miroslav 28:00,3 83,61 98,61 0:04:35
11 Chlubna Jan 28:02,6 83,49 98,49 0:04:38
12 Ožana Václav 28:05,4 83,36 98,36 0:04:41
13 Čejka Jaromír 28:08,4 83,21 98,21 0:04:43
14 Beneš Viktor III. 28:13,9 82,94 97,94 0:04:49
15 Hudeček Libor 28:16,1 82,83 97,83 0:04:51
16 Bradáč David 28:19,9 82,65 97,65 0:04:55
17 Novotný Václav 28:20,5 82,62 97,62 0:04:56
18 Harvánek Zdeněk 28:23,9 82,45 97,45 0:04:59
19 Keclík Martin 28:31,1 82,10 97,10 0:05:06
20 Sláma Jiří 28:42,6 81,56 96,56 0:05:18
21 Kafka Radek 28:48,2 81,29 96,29 0:05:23
22 Marečková Pavla 28:48,8 81,26 96,26 0:05:24
23 Doležel Zdeněk 29:40,9 78,89 93,89 0:06:16
24 Procházková Daniela 29:42,1 78,83 93,83 0:06:17
25 Harvánek Pavel 29:48,6 78,54 93,54 0:06:24
26 Svatoň Josef 29:57,8 78,14 93,14 0:06:33
27 Forst Vlastimil 30:07,4 77,73 92,73 0:06:43
28 Kříž Ondřej 30:12,6 77,51 92,51 0:06:48
29 Šimeček Tomáš ml. 30:21,6 77,12 92,12 0:06:57
30 Slabý Jan 30:47,5 76,04 91,04 0:07:23
31 Šubrt Petr 30:51,0 75,90 90,90 0:07:26
32 Kubický Pavel 30:55,6 75,71 90,71 0:07:31
33 Srnský Luboš 30:58,3 75,60 90,60 0:07:33
34 Kubická Ivana 30:59,8 75,54 90,54 0:07:35
35 Kunstmuller Tomáš 31:01,5 75,47 90,47 0:07:37
36 Jiříček Jan 31:02,3 75,44 90,44 0:07:37
37 Bezchleba Petr 31:20,4 74,71 89,71 0:07:56
38 Drdla Jiří 32:25,1 72,23 87,23 0:09:00
39 Klement Leoš 32:27,4 72,14 87,14 0:09:03
40 Jána Lubomír 32:33,3 71,92 86,92 0:09:08
41 Jána Tomáš 32:35,0 71,86 86,86 0:09:10
42 Hájek Vladimír 32:38,1 71,75 86,75 0:09:13
43 Benešová Anita 32:51,1 71,27 86,27 0:09:26
44 Vábek Milan 33:07,6 70,68 85,68 0:09:43
45 Brychová Petra 33:40,9 69,52 84,52 0:10:16
46 Vábek Jaroslav st. 33:49,7 69,22 84,22 0:10:25
47 Řezníček Roman 34:30,2 67,86 82,86 0:11:05
48 Klement Vojtěch 34:34,9 67,71 82,71 0:11:10
49 Konečný Matouš 34:36,9 67,64 82,64 0:11:12
50 Blažíček Jiří 35:14,9 66,43 81,43 0:11:50
51 Spěváček Jan 35:18,4 66,32 81,32 0:11:54
52 Kamenský Pavel 35:44,9 65,50 80,50 0:12:20
53 Švanda Luboš st. 35:46,6 65,45 80,45 0:12:22
54 Forstová Veronika 35:46,8 65,44 80,44 0:12:22
55 Pěček Libor 36:20,6 64,43 79,43 0:12:56
56 Soukal Josef 37:09,4 63,02 78,02 0:13:45
57 Kříž Martin 38:01,1 61,59 76,59 0:14:36
58 Zach Vladimír 38:22,4 61,02 76,02 0:14:57
59 Jána Ondřej 38:23,8 60,98 75,98 0:14:59
60 Sáblík Pavel 39:03,6 59,94 74,94 0:15:39
61 Marek Michal 39:11,3 59,75 74,75 0:15:46
62 Jánová Petra 39:20,3 59,52 74,52 0:15:55
63 Klíma Josef 39:41,4 58,99 73,99 0:16:17
64 Malcová Jitka 40:36,8 57,65 72,65 0:17:12
65 Konečná Světlana 45:05,2 51,93 66,93 0:21:40
66 Svatoňová Irena 45:35,4 51,36 66,36 0:22:11
67 Havlasová Petra 47:53,5 48,89 63,89 0:24:29
68 Křížová Michaela 49:06,7 47,68 62,68 0:25:42
69 Šustr Jiří 52:22,0 44,71 59,71 0:28:57
70 Kříž Lukáš 59:22,5 39,43 54,43 0:35:58
71 Křížová Ludmila 59:23,0 39,43 54,43 0:35:58
72 Šubrtová Lucie -      
73 Máčel Martin -      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce