ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

ATLETICKÝ TROJBOJ - Nové Město n. Mor.

25.5.2014

P Příjmení Jméno Disk Dálka Běh Disk Dálka Běh CELKEM Body Body s BONUSEM
1. Nejedlý Tomáš 23,35 578 00:37,5 44,63 100,00 100,00 244,63 100,00 110,00
2. Beneš Viktor III. 18,70 538 00:38,4 35,74 93,08 97,66 226,48 92,58 102,58
3. Daniel Bronislav 24,02 510 00:40,9 45,91 88,24 91,69 225,83 92,32 102,32
4. Lorenc Dominik 19,19 494 00:40,6 36,68 85,47 92,36 214,51 87,69 97,69
5. Vecheta Lukáš 20,26 508 00:45,1 38,72 87,89 83,15 209,76 85,75 95,75
6. Brázdová Lýdie 18,87 492 00:43,1 36,07 85,12 87,01 208,19 85,11 95,11
7. Novotná Lenka 15,77 528 00:43,7 30,14 91,35 85,81 207,30 84,74 94,74
8. Boleloucký Václav 16,81 495 00:42,3 32,13 85,64 88,65 206,42 84,38 94,38
9. Klimeš Michal 18,05 487 00:45,0 34,50 84,26 83,33 202,09 82,61 92,61
10. Sobotka Petr 22,21 460 00:47,3 42,45 79,58 79,28 201,32 82,29 92,29
11. Klement Vojtěch 14,63 501 00:43,3 27,96 86,68 86,61 201,25 82,27 92,27
12. Klement Jan 17,18 445 00:41,7 32,84 76,99 89,93 199,75 81,66 91,66
13. Šulc Pavel 21,08 451 00:46,3 40,29 78,03 80,99 199,31 81,48 91,48
14. Bílek Petr 22,31 459 00:48,8 42,64 79,41 76,84 198,90 81,31 91,31
15. Papoušek Marek 17,71 458 00:45,3 33,85 79,24 82,78 195,87 80,07 90,07
16. Špačková Nikola 21,23 427 00:46,3 40,58 73,88 80,99 195,45 79,89 89,89
17. Šimeček Tomáš st. 20,19 413 00:45,2 38,59 71,45 82,96 193,01 78,90 88,90
18. Bezchleba Petr 21,14 435 00:49,5 40,41 75,26 75,76 191,42 78,25 88,25
19. Pospíchal Marek 19,00 442 00:47,9 36,31 76,47 78,29 191,07 78,11 88,11
20. Topolovský Stanislav ml. 21,83 426 00:50,7 41,72 73,70 73,96 189,39 77,42 87,42
21. Kamarád Jan 17,89 424 00:46,6 34,19 73,36 80,47 188,02 76,86 86,86
22. Ondráček Michal 18,97 427 00:49,1 36,26 73,88 76,37 186,51 76,24 86,24
23. Špaček Michal 18,77 434 00:49,8 35,88 75,09 75,30 186,26 76,14 86,14
24. Janík Martin 17,88 440 00:49,7 34,17 76,12 75,45 185,75 75,93 85,93
25. Spěváček Jan 19,41 432 00:51,7 37,10 74,74 72,53 184,37 75,37 85,37
26. Prouza Rudolf 21,14 406 00:51,4 40,41 70,24 72,96 183,60 75,05 85,05
27. Švanda Miroslav 17,91 390 00:46,1 34,23 67,47 81,34 183,05 74,83 84,83
28. Nečas Ladislav 21,23 420 00:53,9 40,58 72,66 69,57 182,81 74,73 84,73
29. Pulgretová Kateřina 12,23 449 00:46,0 23,38 77,68 81,52 182,58 74,63 84,63
30. Bojanovská Gabriela 18,95 410 00:50,1 36,22 70,93 74,85 182,00 74,40 84,40
31. Škarka René 17,74 419 00:49,8 33,91 72,49 75,30 181,70 74,28 84,28
32. Špaček Jan 8,61 469 00:46,2 16,46 81,14 81,17 178,77 73,08 83,08
33. Ptáček David 19,56 412 00:53,5 37,39 71,28 70,09 178,76 73,07 83,07
34. Kubelová Jitka 52,32 454 -- 100,00 78,55 0,00 178,55 72,99 82,99
35. Miková Barbara 16,66 427 00:51,8 31,84 73,88 72,39 178,11 72,81 82,81
36. Marek Jiří 19,00 375 00:48,8 36,31 64,88 76,84 178,04 72,78 82,78
37. Pelánová Martina 20,95 401 00:55,2 40,04 69,38 67,93 177,35 72,50 82,50
38. Šimečková Lea 17,62 392 00:49,5 33,68 67,82 75,76 177,26 72,46 82,46
39. Závodný Martin 19,48 404 00:54,1 37,23 69,90 69,32 176,44 72,13 82,13
40. Vašík Jaroslav 20,19 372 00:51,7 38,59 64,36 72,53 175,48 71,73 81,73
41. Benda Petr 14,20 422 00:50,5 27,14 73,01 74,26 174,41 71,30 81,30
42. Šaclová Patricie 17,15 401 00:52,5 32,78 69,38 71,43 173,58 70,96 80,96
43. Myslivcová Iveta 14,71 397 00:48,9 28,12 68,69 76,69 173,49 70,92 80,92
44. Jána Tomáš 17,12 378 00:49,9 32,72 65,40 75,15 173,27 70,83 80,83
45. Jána Lubomír 18,31 366 00:50,1 35,00 63,32 74,85 173,17 70,79 80,79
46. Krbůšková Ilona 23,67 357 00:56,8 45,24 61,76 66,02 173,03 70,73 80,73
47. Kafka Radek 16,53 390 00:51,1 31,59 67,47 73,39 172,45 70,50 80,50
48. Klimešová Tereza 18,98 373 00:52,4 36,28 64,53 71,56 172,37 70,46 80,46
49. Drimlová Amálie 25,34 365 01:02,6 48,43 63,15 59,90 171,49 70,10 80,10
50. Opat Zdeněk 19,95 372 00:55,5 38,13 64,36 67,57 170,06 69,52 79,52
51. Homolková Hana 16,60 372 00:50,7 31,73 64,36 73,96 170,05 69,51 79,51
52. Horáčková Markéta 14,38 377 00:49,0 27,48 65,22 76,53 169,24 69,18 79,18
53. Svatoň Josef 16,62 374 00:52,0 31,77 64,71 72,12 168,59 68,92 78,92
54. Janíková Barbara 16,12 369 00:53,2 30,81 63,84 70,49 165,14 67,51 77,51
55. Havlíková Jana 16,56 375 00:55,6 31,65 64,88 67,45 163,98 67,03 77,03
56. Dufková Aneta 10,54 400 00:50,6 20,15 69,20 74,11 163,46 66,82 76,82
57. Beneš Jan 15,67 368 00:53,7 29,95 63,67 69,83 163,45 66,82 76,82
58. Chlubna Miroslav 11,32 379 00:49,7 21,64 65,57 75,45 162,66 66,49 76,49
59. Bárta Lukáš 17,91 395 01:05,0 34,23 68,34 57,69 160,26 65,51 75,51
60. Bílková Šárka 16,54 383 01:00,2 31,61 66,26 62,29 160,17 65,47 75,47
61. Vábek Jaroslav st. 14,75 358 00:53,8 28,19 61,94 69,70 159,83 65,34 75,34
62. Daniel Filip 13,13 380 00:54,6 25,10 65,74 68,68 159,52 65,21 75,21
63. Benešová Anita 17,76 363 01:00,3 33,94 62,80 62,19 158,94 64,97 74,97
64. Šubrt Petr 15,63 331 00:52,4 29,87 57,27 71,56 158,71 64,88 74,88
65. Sláma Jiří 14,72 356 00:54,8 28,13 61,59 68,43 158,16 64,65 74,65
66. Konečný Matouš 13,13 318 00:48,2 25,10 55,02 77,80 157,91 64,55 74,55
67. Škarka Libor 13,28 346 00:53,4 25,38 59,86 70,22 155,47 63,55 73,55
68. Chalupová Monika 15,18 339 00:56,3 29,01 58,65 66,61 154,27 63,06 73,06
69. Götzová Eva 17,07 343 01:00,4 32,63 59,34 62,09 154,05 62,97 72,97
70. Švanda Luboš st. 17,56 353 01:03,5 33,56 61,07 59,06 153,69 62,83 72,83
71. Chlubna Jan 10,40 344 00:50,6 19,88 59,52 74,11 153,50 62,75 72,75
72. Götz Patrik 16,42 318 01:00,8 31,38 55,02 61,68 148,08 60,53 70,53
73. Bednářová Hana 14,92 321 01:01,2 28,52 55,54 61,27 145,33 59,41 69,41
74. Řehka Šimon 12,40 322 00:56,9 23,70 55,71 65,91 145,31 59,40 69,40
75. Konečná Světlana 18,63 292 01:10,3 35,61 50,52 53,34 139,47 57,01 67,01
76. Dušková Veronika 14,13 278 01:02,6 27,01 48,10 59,90 135,01 55,19 65,19
77. Bendová Lucie 8,57 321 01:01,2 16,38 55,54 61,27 133,19 54,45 64,45
78. Jánová Petra 18,31 249 01:09,4 35,00 43,08 54,03 132,11 54,00 64,00
79. Zdražilová Natálie 8,53 281 00:58,5 16,30 48,62 64,10 129,02 52,74 62,74
80. Klement Leoš 19,52 211 01:10,7 37,31 36,51 53,04 126,86 51,86 61,86
81. Nečasová Marcela 14,54 274 01:14,1 27,79 47,40 50,61 125,80 51,43 61,43
82. Švanda Matěj 9,59 289 01:06,4 18,33 50,00 56,48 124,81 51,02 61,02
83. Musilová Miroslava 13,80 259 01:10,2 26,38 44,81 53,42 124,60 50,94 60,94
84. Šubrtová Lucie 14,50 265 01:14,6 27,71 45,85 50,27 123,83 50,62 60,62
85. Klimentová Ludmila 13,60 277 01:15,5 25,99 47,92 49,67 123,59 50,52 60,52
86. Šulcová Renata 11,47 284 01:13,2 21,92 49,13 51,23 122,29 49,99 59,99
87. Šustr Jiří II. 18,86 228 01:24,6 36,05 39,45 44,33 119,82 48,98 58,98
88. Lejčková Barbora 14,57 232 01:16,5 27,85 40,14 49,02 117,01 47,83 57,83
89. Augustinová Dana 10,81 245 01:13,1 20,66 42,39 51,30 114,35 46,74 56,74
90. Švanda Štěpán 5,53 268 01:12,3 10,57 46,37 51,87 108,80 44,48 54,48
91. Šubrtová Eliška 8,35 236 01:13,5 15,96 40,83 51,02 107,81 44,07 54,07
92. Krbůšková Elena 4,00 246 01:40,7 7,65 42,56 37,24 87,45 35,75 45,75
93. Nečasová Magdaléna 3,59 201 01:27,2 6,86 34,78 43,00 84,64 34,60 44,60
94. Šubrtová Šárka 4,02 206 01:40,4 7,68 35,64 37,35 80,67 32,98 42,98
95. Žilka Slávek 3,30 167 01:30,6 6,31 28,89 41,39 76,59 31,31 41,31


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce