ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

TERÉNNÍ DUATLON - Velká Losenice

14. 9. 2014

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Trávníček Matěj 01:03:48 100,00 130 00:00:00
2. Klement Jan 01:05:30 97,40 127,40 00:01:42
3. Papoušek Marek 01:05:40 97,16 127,16 00:01:52
4. Havlíček Rostislav 01:10:31 90,48 120,48 00:06:43
5. Jána Tomáš 01:10:42 90,24 120,24 00:06:54
6. Jána Lubomír 01:12:25 88,10 118,10 00:08:37
7. Pibil Jaroslav 01:12:27 88,06 118,06 00:08:39
8. Schadeer Wolfgang 01:12:57 87,46 117,46 00:09:09
9. Šubrt Petr 01:13:09 87,22 117,22 00:09:21
10. Škarvada Jaroslav 01:13:39 86,63 116,63 00:09:51
11. Daniel Bronislav 01:13:45 86,51 116,51 00:09:57
12. Keclík Martin 01:13:52 86,37 116,37 00:10:04
13. Bezchleba Petr 01:15:45 84,22 114,22 00:11:57
14. Šimeček Tomáš st. 01:16:00 83,95 113,95 00:12:12
15. Vašík Jaroslav 01:16:03 83,89 113,89 00:12:15
16. Srnský Radim 01:16:16 83,65 113,65 00:12:28
17. Nečas Ladislav 01:17:38 82,18 112,18 00:13:50
18. Slabý Jan 01:18:26 81,34 111,34 00:14:38
19. Klimeš Michal 01:18:43 81,05 111,05 00:14:55
20. Sláma Jiří 01:19:05 80,67 110,67 00:15:17
21. Ondráček Michal 01:19:50 79,92 109,92 00:16:02
22. Vábek Jiří 01:20:19 79,44 109,44 00:16:31
23. Jána Ondřej 01:21:47 78,01 108,01 00:17:59
24. Sobotka Petr 01:21:55 77,88 107,88 00:18:07
25. Škarka René 01:22:09 77,66 107,66 00:18:21
26. Bradáč Jiří 01:22:23 77,44 107,44 00:18:35
27. Kunstmüller Tomáš 01:22:25 77,41 107,41 00:18:37
28. Janík Martin 01:23:00 76,87 106,87 00:19:12
29. Janíková Barbara 01:23:37 76,30 106,30 00:19:49
30. Vábek Jaroslav st. 01:23:50 76,10 106,10 00:20:02
31. Polívková Kateřina 01:25:49 74,34 104,34 00:22:01
32. Spěváček Jan 01:27:26 72,97 102,97 00:23:38
33. Konečný Matouš 01:27:36 72,83 102,83 00:23:48
34. Šimečková Lea 01:27:55 72,57 102,57 00:24:07
35. Šťastník František 01:29:36 71,21 101,21 00:25:48
36. Škarka Libor 01:31:34 69,68 99,68 00:27:46
37. Svoboda Ladislav 01:32:04 69,30 99,30 00:28:16
38. Jánová Petra 01:33:05 68,54 98,54 00:29:17
39. Havlíková Jana 01:35:13 67,01 97,01 00:31:25
40. Bílek Petr 01:35:55 66,52 96,52 00:32:07
41. Ptáček David 01:35:55 66,52 96,52 00:32:07
42. Kafka Radek 01:36:10 66,34 96,34 00:32:22
43. Kafka Šimon 01:36:10 66,34 96,34 00:32:22
44. Klement Leoš 01:38:55 64,50 94,50 00:35:07
45. Musilová Miroslava 01:39:28 64,14 94,14 00:35:40
46. Augustinová Dana 01:41:38 62,77 92,77 00:37:50
47. Konečná Světlana 01:43:55 61,40 91,40 00:40:07
48. Šubrtová Lucie 01:45:41 60,37 90,37 00:41:53
49. Beneš Jan 01:46:57 59,65 89,65 00:43:09
50. Šubrtová Eliška 01:46:59 59,64 89,64 00:43:11
51. Benešová Anita 01:47:02 59,61 89,61 00:43:14
52. Fišarová Aneta 01:52:03 56,94 86,94 00:48:15
53. Špaček Michal 02:04:11 51,38 81,38 01:00:23
54. Bednářová Hana 02:04:12 51,37 81,37 01:00:24
55. Krbůšková Ilona nedokončila      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce