ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ČASOVKA - Žďár - Sklené (cca 7,8 km)

22. 6. 2014

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Stuna Tomáš 14:29,90 100,00 110,00 00:00,00
2. Petr Daniel 16:08,62 89,81 99,81 01:38,72
3. Sláma Jiří 17:14,00 84,13 94,13 02:44,10
4. Trojan Martin 17:24,00 83,32 93,32 02:54,10
5. Jána Tomáš 17:27,00 83,09 93,09 02:57,10
6. Papoušek Marek 17:35,20 82,44 92,44 03:05,30
7. Topolovský Stanislav ml. 17:38,76 82,16 92,16 03:08,86
8. Hlavenka Vít 17:43,15 81,82 91,82 03:13,25
9. Škarvada Radoslav 17:55,56 80,88 90,88 03:25,66
10. Daniel Bronislav 18:01,06 80,47 90,47 03:31,16
11. Sláma Miloslav 18:04,45 80,22 90,22 03:34,55
12. Šubrt Petr 18:10,05 79,80 89,80 03:40,15
13. Stunová Alžběta 18:13,10 79,58 89,58 03:43,20
14. Medvec Daniel 18:15,64 79,40 89,40 03:45,74
15. Bořil Martin 18:24,76 78,74 88,74 03:54,86
16. Beneš Viktor III. 18:28,36 78,49 88,49 03:58,46
17. Jána Lubomír 18:38,69 77,76 87,76 04:08,79
18. Vašík Jaroslav 18:45,35 77,30 87,30 04:15,45
19. Plachta Marek 18:49,48 77,02 87,02 04:19,58
20. Vrša Vít 18:53,68 76,73 86,73 04:23,78
21. Sobotka Petr 19:13,11 75,44 85,44 04:43,21
22. Havlíček Rostislav 19:15,35 75,29 85,29 04:45,45
23. Ondráček Michal 19:16,37 75,23 85,23 04:46,47
24. Benda Petr 19:20,15 74,98 84,98 04:50,25
25. Chlubna Miroslav 19:26,54 74,57 84,57 04:56,64
26. Bezchleba Petr 19:29,87 74,36 84,36 04:59,97
27. Marek Jiří 19:34,70 74,05 84,05 05:04,80
28. Nečas Ladislav 19:35,15 74,02 84,02 05:05,25
29. Jánoška Ivan 19:42,35 73,57 83,57 05:12,45
30. Škarka René 19:51,05 73,04 83,04 05:21,15
31. Kafka Radek 19:52,55 72,94 82,94 05:22,65
32. Vábek Jiří 19:55,56 72,76 82,76 05:25,66
33. Pelánová Martina 20:02,58 72,34 82,34 05:32,68
34. Vítek Matrin 20:06,05 72,13 82,13 05:36,15
35. Šustr Jiří III. 20:09,37 71,93 81,93 05:39,47
36. Klimeš Michal 20:15,72 71,55 81,55 05:45,82
37. Vábek Jaroslav st. 20:17,65 71,44 81,44 05:47,75
38. Šimeček Tomáš st. 20:18,01 71,42 81,42 05:48,11
39. Jánová Petra 20:45,93 69,82 79,82 06:16,03
40. Benešová Anita 20:57,70 69,17 79,17 06:27,80
41. Jána Ondřej 21:11,68 68,41 78,41 06:41,78
42. Dvořák Michal 21:19,00 68,01 78,01 06:49,10
43. Soukop Radek 21:23,37 67,78 77,78 06:53,47
44. Boleloucký Václav 21:37,87 67,03 77,03 07:07,97
45. Klement Leoš 21:42,16 66,80 76,80 07:12,26
46. Prouza Rudolf 22:16,84 65,07 75,07 07:46,94
47. Kubická Ivana 22:21,90 64,83 74,83 07:52,00
48. Vábek Jaroslav ml. 22:22,01 64,82 74,82 07:52,11
49. Špaček Michal 22:31,75 64,35 74,35 08:01,85
50. Vecheta Lukáš 22:44,43 63,76 73,76 08:14,53
51. Bílek Petr 23:04,72 62,82 72,82 08:34,82
52. Zpěváková Michaela 23:10,35 62,57 72,57 08:40,45
53. Daněk Boris 23:22,90 62,01 72,01 08:53,00
54. Krbůšková Ilona 23:36,80 61,40 71,40 09:06,90
55. Bohoslavová Iveta 23:43,65 61,10 71,10 09:13,75
56. Götzová Eva 23:47,79 60,93 70,93 09:17,89
57. Musilová Miroslava 24:06,70 60,13 70,13 09:36,80
58. Martinčič Rudolf 24:42,69 58,67 68,67 10:12,79
59. Havlíková Jana 24:54,65 58,20 68,20 10:24,75
60. Petržílková Lenka 24:57,37 58,10 68,10 10:27,47
61. Horáčková Markéta 25:19,15 57,26 67,26 10:49,25
62. Konečná Světlana 25:55,62 55,92 65,92 11:25,72
63. Krásná Ivona 26:01,29 55,72 65,72 11:31,39
64. Šubrtová Lucie 26:09,90 55,41 65,41 11:40,00
65. Daniel Filip 26:57,97 53,76 63,76 12:28,07
66. Škarka Libor 27:17,70 53,12 63,12 12:47,80
67. Řehka Šimon 27:30,16 52,72 62,72 13:00,26
68. Šulc Pavel 27:32,44 52,64 62,64 13:02,54
69. Bílková Šárka 27:32,51 52,64 62,64 13:02,61
70. Šustr Jiří II. 28:03,12 51,68 61,68 13:33,22
71. Švanda Luboš st. 28:36,07 50,69 60,69 14:06,17
72. Šubrtová Eliška 29:18,12 49,48 59,48 14:48,22
73. Beneš Jan 31:09,70 46,53 56,53 16:39,80
74. Bednářová Hana 35:10,73 41,21 51,21 20:40,83


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce