ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 40 km - 10 km)

10. 8. 2014

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Klement Jan 02:04:42 100,00 133,00 00:00:00
2. Pavelka Marek 02:06:11 98,82 131,82 00:01:29
3. Papoušek Marek 02:09:11 96,53 129,53 00:04:29
4. Lištinský Ján 02:10:30 95,56 128,56 00:05:48
5. Mazal Martin 02:11:02 95,17 128,17 00:06:20
6. štafeta č.1   02:12:13 94,31 127,31 00:07:31
7. Bezchleba Petr 02:13:11 93,63 126,63 00:08:29
8. Vlček Štěpán 02:17:45 90,53 123,53 00:13:03
9. Jána Lubomír 02:19:34 89,35 122,35 00:14:52
10. štafeta č.2   02:20:01 89,06 122,06 00:15:19
11. Páral Marek 02:20:15 88,91 121,91 00:15:33
12. štafeta č.3   02:20:43 88,62 121,62 00:16:01
13. Havlíček Rostislav 02:21:52 87,90 120,90 00:17:10
14. Holub Ondřej 02:22:39 87,42 120,42 00:17:57
15. Šubrt Petr 02:23:33 86,87 119,87 00:18:51
16. Vinopal Jiří 02:24:02 86,58 119,58 00:19:20
17. Sedláček Roman 02:24:10 86,50 119,50 00:19:28
18. štafeta č.4   02:25:26 85,74 118,74 00:20:44
19. Jána Tomáš 02:26:03 85,38 118,38 00:21:21
20. Matyáš Jan 02:27:42 84,43 117,43 00:23:00
21. Keclík Martin 02:28:04 84,22 117,22 00:23:22
22. Kafka Radek 02:29:51 83,22 116,22 00:25:09
23. Pibil Jaroslav 02:29:59 83,14 116,14 00:25:17
24. Jančík David 02:32:53 81,57 114,57 00:28:11
25. Ondráček Michal 02:33:19 81,33 114,33 00:28:37
26. Daniel Bronislav 02:34:45 80,58 113,58 00:30:03
27. štafeta č. 5   02:35:43 80,08 113,08 00:31:01
28. Metzenauer Martin 02:36:04 79,90 112,90 00:31:22
29. Pelánová Martina 02:36:16 79,80 112,80 00:31:34
30. Lebánek Marcel 02:37:55 78,97 111,97 00:33:13
31. Polívková Kateřina 02:37:57 78,95 111,95 00:33:15
32. Klement Vojtěch 02:41:16 77,33 110,33 00:36:34
33. Pohanka Jiří 02:42:54 76,55 109,55 00:38:12
34. Kamenský Pavel 02:42:58 76,52 109,52 00:38:16
35. Klimeš Michal 02:44:21 75,87 108,87 00:39:39
36. Vábek Jiří 02:45:48 75,21 108,21 00:41:06
37. Kubická Ivana 02:46:50 74,75 107,75 00:42:08
38. Šimeček Tomáš st. 02:47:08 74,61 107,61 00:42:26
39. Klimešová Tereza 02:47:34 74,42 107,42 00:42:52
40. Beneš Viktor III. 02:47:42 74,36 107,36 00:43:00
41. Benešová Anita 02:48:11 74,15 107,15 00:43:29
42. Havlíková Jana 02:48:46 73,89 106,89 00:44:04
43. Škarka René 02:48:58 73,80 106,80 00:44:16
44. Šimečková Lea 02:49:50 73,42 106,42 00:45:08
45. Jánová Petra 02:50:47 73,02 106,02 00:46:05
46. Sobotka Petr 02:52:02 72,49 105,49 00:47:20
47. Konečný Matouš 02:52:46 72,18 105,18 00:48:04
48. štafeta č.6   02:54:53 71,30 104,30 00:50:11
49. Spěváček Jan 02:55:03 71,24 104,24 00:50:21
50. Nečas Ladislav 02:58:29 69,87 102,87 00:53:47
51. Janík Martin 03:00:06 69,24 102,24 00:55:24
52. Vábek Jaroslav st. 03:03:56 67,80 100,80 00:59:14
53. Horáčková Markéta 03:05:48 67,12 100,12 01:01:06
54. Janíková Barbara 03:05:48 67,12 100,12 01:01:06
55. Vecheta Lukáš 03:09:37 65,76 98,76 01:04:55
56. Vábek Jaroslav ml. 03:10:01 65,63 98,63 01:05:19
57. Vítek Štěpán 03:19:48 62,41 95,41 01:15:06
58. Šulc Pavel 03:26:00 60,53 93,53 01:21:18
59. Konečná Světlana 03:29:00 59,67 92,67 01:24:18
60. Bílek Petr 03:30:32 59,23 92,23 01:25:50
61. Trávníček Vladimír 03:34:16 58,20 91,20 01:29:34
62. Bednářová Hana 04:11:35 49,57 82,57 02:06:53
63. Škarka Libor 04:11:36 49,56 82,56 02:06:54
  Augustin Michal štafeta č.1   42,44  
  Vašík Jaroslav štafeta č.1   42,44  
  Schwarz Josef štafeta č.1   42,44  
  Koubková Jana štafeta č.2   40,69  
  Benc Aleš štafeta č.2   40,69  
  Beneš Jan štafeta č.2   40,69  
  Musilová Mirosava štafeta č.3   40,54  
  Chlubna Miroslav štafeta č.3   40,54  
  Chlubna Jan štafeta č.3   40,54  
  Valenta Jiří štafeta č.4   39,58  
  Šrámek Jan štafeta č.4   39,58  
  Štola Miroslav štafeta č.4   39,58  
  Svoboda Rostislav štafeta č.5   37,69  
  Tichý Tomáš štafeta č.5   37,69  
  Soukal Tomáš štafeta č.5   37,69  
  Polívková Romana štafeta č.6   34,77  
  Augustinová Dana štafeta č.6   34,77  
  Bencová Pavla štafeta č.6   34,77  


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce