ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ETAPA (cca 65 km)

31.8.2014

Trasa: Trasa: Žďár n. Sáz. - Stržanov - Světnov - Svratka - Sněžné - Rokytno - Nové Město n. M. náměstí - nemocnice - Radňovice - Lhotka - Vysoké - Sklené - Tři Studně - Vlachovice

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Sláma Jaroslav 01:38:22 100,00 125 00:00:00
2. Kučera Josef ml. 01:38:24 99,97 124,97 00:00:02
3. Nekut Karel 01:46:05 92,73 117,73 00:07:43
4. Ročárek Jiří 01:46:16 92,57 117,57 00:07:54
5. Rychetský Vladislav 01:46:46 92,13 117,13 00:08:24
6. Ošťádal Jiří 01:47:50 91,22 116,22 00:09:28
7. Prchal Pavel 01:47:51 91,21 116,21 00:09:29
8. Kunc Ivo 01:47:54 91,16 116,16 00:09:32
9. Zavřel Petr 01:47:56 91,14 116,14 00:09:34
10. Chroustovský Jaromír 01:47:56 91,14 116,14 00:09:34
11. Papoušek Marek 01:47:57 91,12 116,12 00:09:35
12. Havelka Milan 01:47:59 91,09 116,09 00:09:37
13. Ročárek Tomáš 01:48:00 91,08 116,08 00:09:38
14. Tomek Jaromír 01:48:02 91,05 116,05 00:09:40
15. Kotačka Michal 01:48:06 91,00 116,00 00:09:44
16. Šubrt Petr 01:48:25 90,73 115,73 00:10:03
17. Sláma Jiří 01:50:00 89,42 114,42 00:11:38
18. Havlíček Rostislav 01:50:22 89,13 114,13 00:12:00
19. Balabán Jaroslav 01:50:39 88,90 113,90 00:12:17
20. Marek David 01:51:04 88,57 113,57 00:12:42
21. Jána Tomáš 01:51:17 88,39 113,39 00:12:55
22. Slovák František 01:53:35 86,60 111,60 00:15:13
23. Vašík Jaroslav 01:53:36 86,59 111,59 00:15:14
24. Medvec Daniel 01:53:48 86,44 111,44 00:15:26
25. Plachta Marek 01:53:48 86,44 111,44 00:15:26
26. Pořízek Libor 01:53:59 86,30 111,30 00:15:37
27. Jána Lubomír 01:54:18 86,06 111,06 00:15:56
28. Daniel Bronislav 01:55:03 85,50 110,50 00:16:41
29. Škarvada Radoslav 01:56:29 84,45 109,45 00:18:07
30. Horký Vladimír 01:57:37 83,63 108,63 00:19:15
31. Bezchleba Petr 01:57:42 83,57 108,57 00:19:20
32. Marek Miloš 01:57:54 83,43 108,43 00:19:32
33. Šimeček Tomáš st. 01:59:43 82,17 107,17 00:21:21
34. Vábek Jiří 01:59:58 81,99 106,99 00:21:36
35. Chlubna Miroslav 02:00:04 81,93 106,93 00:21:42
36. Sobotka Petr 02:00:14 81,81 106,81 00:21:52
37. Kučera Josef st. 02:00:22 81,72 106,72 00:22:00
38. Hrdina Milan 02:00:31 81,62 106,62 00:22:09
39. Pelánová Martina 02:01:36 80,89 105,89 00:23:14
40. Vábek Jaroslav st. 02:01:43 80,82 105,82 00:23:21
41. Janíček Jan 02:05:30 78,38 103,38 00:27:08
42. Nečas Ladislav 02:05:45 78,22 103,22 00:27:23
43. Polívková Kateřina 02:06:33 77,73 102,73 00:28:11
44. Pohanka Jiří 02:08:03 76,82 101,82 00:29:41
45. Ondráček Michal 02:10:05 75,62 100,62 00:31:43
46. Klimeš Michal 02:13:38 73,61 98,61 00:35:16
47. Klement Vojtěch 02:14:13 73,29 98,29 00:35:51
48. Marek Pavel 02:14:37 73,07 98,07 00:36:15
49. Jána Ondřej 02:15:42 72,49 97,49 00:37:20
50. Bradáč Jiří 02:16:33 72,04 97,04 00:38:11
51. Jánová Petra 02:19:09 70,69 95,69 00:40:47
52. Benešová Anita 02:21:47 69,38 94,38 00:43:25
53. Škarka René 02:23:50 68,39 93,39 00:45:28
54. Špaček Michal 02:24:45 67,96 92,96 00:46:23
55. Zelený Radek 02:25:57 67,40 92,40 00:47:35
56. Šimečková Lea 02:26:20 67,22 92,22 00:47:58
57. Vecheta Lukáš 02:26:20 67,22 92,22 00:47:58
58. Spěváček Jan 02:28:15 66,35 91,35 00:49:53
59. Prouza Rudolf 02:29:15 65,91 90,91 00:50:53
60. Konečný Matouš 02:31:23 64,98 89,98 00:53:01
61. Janík Martin 02:32:49 64,37 89,37 00:54:27
62. Trávníček Vladimír 02:35:53 63,10 88,10 00:57:31
63. Petržílková Lenka 02:39:24 61,71 86,71 01:01:02
64. Götzová Eva 02:40:43 61,21 86,21 01:02:21
65. Malcová Jitka 02:40:43 61,21 86,21 01:02:21
66. Janíková Barbara 02:41:12 61,02 86,02 01:02:50
67. Horáčková Markéta 02:41:14 61,01 86,01 01:02:52
68. Bílek Petr 02:44:40 59,74 84,74 01:06:18
69. Konečná Světlana 02:47:18 58,80 83,80 01:08:56
70. Havlíková Jana 02:50:00 57,86 82,86 01:11:38
71. Kafka Šimon 02:57:15 55,50 80,50 01:18:53
72. Kafka Radek 02:57:16 55,49 80,49 01:18:54
73. Klement Leoš 03:01:46 54,12 79,12 01:23:24
74. Švanda Luboš st. 03:01:46 54,12 79,12 01:23:24
75. Svoboda Ladislav 03:10:00 51,77 76,77 01:31:38
76. Škarka Libor 03:21:33 48,81 73,81 01:43:11
77. Bednářová Hana 03:22:38 48,54 73,54 01:44:16
78. Šustr Jiří II. 03:38:12 45,08 70,08 01:59:50
79. Šustr Jiří III. nedokončil      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce