ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OBŘÍ SLALOM - Harusův kopec Nové Město n. Mor.

16.2.2014

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Vecheta Lukáš 0:26,59 100,00 105,00 0:00,00
2. Broža Kryštof 0:26,83 99,11 104,11 0:00,24
3. Klimeš Michal 0:26,93 98,74 103,74 0:00,34
4. Beneš Viktor 0:27,23 97,65 102,65 0:00,64
5. Zítka Petr 0:27,60 96,34 101,34 0:01,01
6. Zítka Jakub 0:27,64 96,20 101,20 0:01,05
7. Boleloucký Václav 0:28,20 94,29 99,29 0:01,61
8. Křížovičová Iva 0:28,42 93,56 98,56 0:01,83
9. Janíková Barbara 0:28,85 92,17 97,17 0:02,26
10. Benešová Anita 0:29,16 91,19 96,19 0:02,57
11. Papoušek Marek 0:29,78 89,29 94,29 0:03,19
12. Kamenský Radim 0:30,05 88,49 93,49 0:03,46
13. Křížovičová Martina 0:30,67 86,70 91,70 0:04,08
14. Ondráček Michal 0:30,70 86,61 91,61 0:04,11
15. Benda Petr 0:31,09 85,53 90,53 0:04,50
16. Šubrt Petr 0:31,13 85,42 90,42 0:04,54
17. Janík Martin 0:31,32 84,90 89,90 0:04,73
18. Beneš Jan 0:31,55 84,28 89,28 0:04,96
19. Keclík Martin 0:31,58 84,20 89,20 0:04,99
20. Daniel Bronislav 0:31,69 83,91 88,91 0:05,10
21. Pospíšil Martin 0:31,74 83,77 88,77 0:05,15
22. Křižovič Martin 0:31,86 83,46 88,46 0:05,27
23. Šulc Pavel 0:32,00 83,09 88,09 0:05,41
24. Chroustovský Filip 0:32,07 82,91 87,91 0:05,48
25. Prouza Rudolf 0:32,22 82,53 87,53 0:05,63
26. Jána Lubomír 0:32,22 82,53 87,53 0:05,63
27. Horáčková Markéta 0:32,65 81,44 86,44 0:06,06
28. Sláma Jiří 0:32,96 80,67 85,67 0:06,37
29. Kamenský Pavel 0:33,09 80,36 85,36 0:06,50
30. Kubický Pavel 0:33,11 80,31 85,31 0:06,52
31. Hájek Vladimír 0:33,22 80,04 85,04 0:06,63
32. Kunc Josef 0:34,04 78,11 83,11 0:07,45
33. Kunstmüller Tomáš 0:34,08 78,02 83,02 0:07,49
34. Uzel Vlastimil 0:34,12 77,93 82,93 0:07,53
35. Marečková Pavla 0:34,19 77,77 82,77 0:07,60
36. Solnička Radek 0:34,35 77,41 82,41 0:07,76
37. Fuchs Karel 0:34,36 77,39 82,39 0:07,77
38. Pospíchal Marek 0:34,36 77,39 82,39 0:07,77
39. Klement Vojtěch 0:34,44 77,21 82,21 0:07,85
40. Ročárek Tomáš 0:34,72 76,58 81,58 0:08,13
41. Ptáček David 0:34,74 76,54 81,54 0:08,15
42. Šimečková Lea 0:35,07 75,82 80,82 0:08,48
43. Forst Vlastimil 0:35,20 75,54 80,54 0:08,61
44. Benda Jakub 0:35,53 74,84 79,84 0:08,94
45. Topolovský Stanislav ml. 0:35,54 74,82 79,82 0:08,95
46. Götzová Eva 0:35,70 74,48 79,48 0:09,11
47. Pelánová Martina 0:35,88 74,11 79,11 0:09,29
48. Svatoň Josef 0:35,97 73,92 78,92 0:09,38
49. Kříž Martin 0:36,06 73,74 78,74 0:09,47
50. Křížová Michaela 0:36,74 72,37 77,37 0:10,15
51. Jánoška Ivan 0:37,06 71,75 76,75 0:10,47
52. Havlíček Rostislav 0:37,21 71,46 76,46 0:10,62
53. Chlubna Miroslav 0:37,39 71,12 76,12 0:10,80
54. Škarka René 0:37,85 70,25 75,25 0:11,26
55. Topolovský Stanislav st. 0:37,90 70,16 75,16 0:11,31
56. Šubrtová Eliška 0:37,98 70,01 75,01 0:11,39
57. Kříž Lukáš 0:38,48 69,10 74,10 0:11,89
58. Komendová Kateřina 0:39,54 67,25 72,25 0:12,95
59. Žedek Antonín 0:40,56 65,56 70,56 0:13,97
60. Vavříková Ivana 0:40,64 65,43 70,43 0:14,05
61. Klement Jan 0:41,26 64,44 69,44 0:14,67
62. Kafka Radek 0:41,38 64,26 69,26 0:14,79
63. Šimeček Tomáš st. 0:41,46 64,13 69,13 0:14,87
64. Ptáček Vojtěch 0:41,99 63,32 68,32 0:15,40
65. Bednářová Hana 0:42,19 63,02 68,02 0:15,60
66. Křižovičová Hana 0:42,73 62,23 67,23 0:16,14
67. Marek Jiří 0:42,86 62,04 67,04 0:16,27
68. Škarková Lucie 0:42,99 61,85 66,85 0:16,40
69. Kubická Ivana 0:43,97 60,47 65,47 0:17,38
70. Škarka Libor 0:44,18 60,19 65,19 0:17,59
71. Vábek Jaroslav st. 0:44,23 60,12 65,12 0:17,64
72. Šubrtová Lucie 0:44,69 59,50 64,50 0:18,10
73. Götz Patrik 0:45,28 58,72 63,72 0:18,69
74. Sobotka Petr 0:45,30 58,70 63,70 0:18,71
75. Daniel Filip 0:46,24 57,50 62,50 0:19,65
76. Řehka Šimon 0:46,33 57,39 62,39 0:19,74
77. Křížová Ludmila 0:48,10 55,28 60,28 0:21,51
78. Kunstmüllerová Tereza 0:48,41 54,93 59,93 0:21,82
79. Konečná Světlana 0:48,69 54,61 59,61 0:22,10
80. Špaček Michal 0:50,28 52,88 57,88 0:23,69
81. Musilová Miroslava 0:51,91 51,22 56,22 0:25,32
82. Klimentová Ludmila 0:54,10 49,15 54,15 0:27,51
83. Bílková Šárka 0:58,45 45,49 50,49 0:31,86
84. Forstová Veronika 0:58,88 45,16 50,16 0:32,29
85. Jánošková Naďa 1:00,83 43,71 48,71 0:34,24
86. Mikolášová Lada 1:06,50 39,98 44,98 0:39,91


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce