ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

RYCHLOBRUSLENÍ INLINE

Ovál Žďár nad Sázavou, 3 kola

8. 6. 2014

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Adlt Filip 1:24,48 100,00 105,00 00:00,00
2. Kamenský Radim 1:38,92 85,40 90,40 00:14,44
3. Kotrochová Lucie 1:41,89 82,91 87,91 00:17,41
4. Papoušek Marek 1:42,54 82,39 87,39 00:18,06
5. Topolovský Stanislav ml. 1:49,70 77,01 82,01 00:25,22
6. Pelánová Martina 1:50,20 76,66 81,66 00:25,72
7. Hájek Vladimír 1:50,53 76,43 81,43 00:26,05
8. Vašík Jaroslav 1:50,94 76,15 81,15 00:26,46
9. Švanda Miroslav 1:52,75 74,93 79,93 00:28,27
10. Beneš Viktor III. 1:53,27 74,58 79,58 00:28,79
11. Šimeček Tomáš st. 1:54,92 73,51 78,51 00:30,44
12. Kamenský Pavel 1:56,03 72,81 77,81 00:31,55
13. Jána Lubomír 1:56,04 72,80 77,80 00:31,56
14. Ondráček Michal 1:56,36 72,60 77,60 00:31,88
15. Spěváček Jan 1:56,95 72,24 77,24 00:32,47
16. Petržílka Miloš 1:57,51 71,89 76,89 00:33,03
17. Daniel Bronislav 1:57,55 71,87 76,87 00:33,07
18. Vábek Jaroslav st. 1:57,91 71,65 76,65 00:33,43
19. Šulc Pavel 1:58,14 71,51 76,51 00:33,66
20. Keclík Martin 1:58,97 71,01 76,01 00:34,49
21. Klement Vojtěch 1:59,61 70,63 75,63 00:35,13
22. Sláma Jiří 2:02,05 69,22 74,22 00:37,57
23. Benda Petr 2:04,40 67,91 72,91 00:39,92
24. Kafka Radek 2:05,18 67,49 72,49 00:40,70
25. Havlíček Rostislav 2:05,72 67,20 72,20 00:41,24
26. Jána Tomáš 2:05,80 67,15 72,15 00:41,32
27. Bílek Petr 2:06,48 66,79 71,79 00:42,00
28. Klimeš Michal 2:06,64 66,71 71,71 00:42,16
29. Bárta Jiří 2:11,00 64,49 69,49 00:46,52
30. Vecheta Lukáš 2:11,04 64,47 69,47 00:46,56
31. Janíková Barbara 2:11,16 64,41 69,41 00:46,68
32. Krbůšková Ilona 2:12,01 64,00 69,00 00:47,53
33. Jána Ondřej 2:12,26 63,87 68,87 00:47,78
34. Šimečková Lea 2:12,97 63,53 68,53 00:48,49
35. Benešová Anita 2:14,00 63,04 68,04 00:49,52
36. Hudečková Jiřina 2:14,09 63,00 68,00 00:49,61
37. Vábek Jiří 2:14,11 62,99 67,99 00:49,63
38. Marek Michal 2:14,25 62,93 67,93 00:49,77
39. Prouza Rudolf 2:16,30 61,98 66,98 00:51,82
40. Janík Martin 2:16,60 61,84 66,84 00:52,12
41. Škarka René 2:17,00 61,66 66,66 00:52,52
42. Chlubna Miroslav 2:17,24 61,56 66,56 00:52,76
43. Nečas Ladislav 2:17,43 61,47 66,47 00:52,95
44. Kubická Ivana 2:21,00 59,91 64,91 00:56,52
45. Šubrt Petr 2:21,98 59,50 64,50 00:57,50
46. Špaček Michal 2:22,56 59,26 64,26 00:58,08
47. Mlejnková Petra 2:24,00 58,67 63,67 00:59,52
48. Martinčič Michal 2:24,90 58,30 63,30 01:00,42
49. Petržílková Lenka 2:25,24 58,17 63,17 01:00,76
50. Švanda Luboš st. 2:25,30 58,14 63,14 01:00,82
51. Solnička Radek 2:27,57 57,25 62,25 01:03,09
52. Konečná Světlana 2:28,42 56,92 61,92 01:03,94
53. Ptáček David 2:37,96 53,48 58,48 01:13,48
54. Bílková Šárka 2:38,02 53,46 58,46 01:13,54
55. Musilová Miroslava 2:38,04 53,45 58,45 01:13,56
56. Martínková Vendula 2:38,94 53,15 58,15 01:14,46
57. Sobotka Petr 2:40,60 52,60 57,60 01:16,12
58. Dušková Veronika 2:43,00 51,83 56,83 01:18,52
59. Klimentová Ludmila 2:44,62 51,32 56,32 01:20,14
60. Daniel Filip 2:45,52 51,04 56,04 01:21,04
61. Škarka Libor 2:45,80 50,95 55,95 01:21,32
62. Götzová Eva 2:46,00 50,89 55,89 01:21,52
63. Marek Jiří 2:47,83 50,34 55,34 01:23,35
64. Horáčková Markéta 2:48,54 50,12 55,12 01:24,06
65. Jánová Petra 2:48,99 49,99 54,99 01:24,51
66. Šubrtová Eliška 2:51,78 49,18 54,18 01:27,30
67. Topolovská Marie 2:59,03 47,19 52,19 01:34,55
68. Klement Leoš 3:01,22 46,62 51,62 01:36,74
69. Řehka Šimon 3:04,28 45,84 50,84 01:39,80
70. Nečasová Marcela 3:05,05 45,65 50,65 01:40,57
71. Götz Patrik 3:05,20 45,62 50,62 01:40,72
72. Bednářová Hana 3:07,60 45,03 50,03 01:43,12
73. Zdražilová Natálie 3:14,26 43,49 48,49 01:49,78
74. Zdražilová Kateřina 3:25,21 41,17 46,17 02:00,73
75. Šustr Jiří II. 3:28,62 40,49 45,49 02:04,14
76. Konečný Matouš 3:29,64 40,30 45,30 02:05,16
77. Ptáček Vojtěch 3:30,92 40,05 45,05 02:06,44
78. Dušek Jakub 3:43,00 37,88 42,88 02:18,52
79. Beneš Jan 3:47,11 37,20 42,20 02:22,63


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce