ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ - Medlovský rybník (cca 1,6 km)

13. 7. 2014

P Příjmení Jméno Čas Body Body s bonusem Odstup
1. Klement Jan 21:12,63 100,00 120,00 00:00,00
2. Pátek Vojtěch 22:42,89 93,38 113,38 01:30,26
3. Koubková Jana 23:39,28 89,67 109,67 02:26,65
4. Páral Marek 24:16,60 87,37 107,37 03:03,97
5. Hájek Vladimír 25:48,00 82,21 102,21 04:35,37
6. Polívka Martin 25:50,60 82,07 102,07 04:37,97
7. Augustin Michal 26:13,07 80,90 100,90 05:00,44
8. Švanda Miroslav 26:13,50 80,88 100,88 05:00,87
9. Šubrt Petr 26:19,18 80,59 100,59 05:06,55
10. Papoušek Marek 27:06,96 78,22 98,22 05:54,33
11. Jána Lubomír 27:22,96 77,46 97,46 06:10,33
12. Havlíček Rostislav 27:49,25 76,24 96,24 06:36,62
13. Polívková Kateřina 27:58,18 75,83 95,83 06:45,55
14. Sláma Jiří 28:01,87 75,67 95,67 06:49,24
15. Hudeček Libor 28:05,78 75,49 95,49 06:53,15
16. Koubek Luboš 28:29,18 74,46 94,46 07:16,55
17. Kafka Radek 28:45,34 73,76 93,76 07:32,71
18. Kratochvílová Martina 28:56,50 73,29 93,29 07:43,87
19. Marek Michal 29:55,60 70,87 90,87 08:42,97
20. Klimešová Tereza 30:03,86 70,55 90,55 08:51,23
21. Šimečková Lea 30:12,35 70,22 90,22 08:59,72
22. Konečný Matouš 30:26,29 69,68 89,68 09:13,66
23. Jána Ondřej 30:29,43 69,56 89,56 09:16,80
24. Keclík Martin 32:15,76 65,74 85,74 11:03,13
25. Vecheta Lukáš 32:34,57 65,11 85,11 11:21,94
26. Kříž Jan 33:17,51 63,71 83,71 12:04,88
27. Benešová Anita 33:23,68 63,51 83,51 12:11,05
28. Jána Tomáš 33:34,11 63,19 83,19 12:21,48
29. Škarka René 33:35,11 63,15 83,15 12:22,48
30. Spěváček Jan 33:36,96 63,10 83,10 12:24,33
31. Pelánová Martina 33:40,92 62,97 82,97 12:28,29
32. Kubická Ivana 33:42,07 62,94 82,94 12:29,44
33. Musilová Miroslava 33:58,46 62,43 82,43 12:45,83
34. Martínková Vendula 35:26,84 59,84 79,84 14:14,21
35. Svatoň Josef 35:30,02 59,75 79,75 14:17,39
36. Šubrtová Eliška 35:45,99 59,30 79,30 14:33,36
37. Šubrtová Lucie 35:50,17 59,19 79,19 14:37,54
38. Havlíčková Pavla 36:10,78 58,63 78,63 14:58,15
39. Götzová Eva 36:14,44 58,53 78,53 15:01,81
40. Horáčková Markéta 0:36:24,18 58,27 78,27 15:11,55
41. Sobotka Petr 0:36:44,54 57,73 77,73 15:31,91
42. Jánová Petra 0:36:46,34 57,68 77,68 15:33,71
43. Prouza Rudolf 0:36:58,77 57,36 77,36 15:46,14
44. Janík Martin 0:38:51,10 54,59 74,59 17:38,47
45. Konečná Světlana 0:39:03,03 54,32 74,32 17:50,40
46. Daniel Bronislav 0:39:27,07 53,76 73,76 18:14,44
47. Kafka Šimon 0:40:03,70 52,94 72,94 18:51,07
48. Šimeček Tomáš st. 0:41:54,55 50,61 70,61 20:41,92
49. Klimeš Michal 0:42:37,93 49,75 69,75 21:25,30
50. Špaček Michal 0:43:14,39 49,05 69,05 22:01,76
51. Šustr Jiří II. 0:43:24,74 48,86 68,86 22:12,11
52. Benda Petr 0:44:30,82 47,65 67,65 23:18,19
53. Klement Leoš 0:44:53,08 47,26 67,26 23:40,45
54. Janíková Barbara 0:45:11,57 46,93 66,93 23:58,94
55. Nečas Ladislav 0:45:15,46 46,87 66,87 24:02,83
56. Trávníček Vladimír 0:45:51,64 46,25 66,25 24:39,01
57. Pešek Vítězslav 0:47:06,52 45,02 65,02 25:53,89
58. Bednářová Hana 0:49:43,32 42,66 62,66 28:30,69
59. Vábek Jiří 0:54:30,39 38,91 58,91 33:17,76
60. Vábek Jaroslav st. 0:58:16,25 36,40 56,40 37:03,62


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce