ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár n. S. (100 m volným způsobem)

9.11.2014

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Pátek Vojtěch 0:57,00 100,00 103,00 00:00,00
2. Klement Jan 1:01,00 93,44 96,44 00:04,00
3. Slámová Klára 1:02,88 90,65 93,65 00:05,88
4. Musil David 1:03,30 90,05 93,05 00:06,30
5. Bezchleba Petr 1:04,60 88,24 91,24 00:07,60
6. Kostečka Ondřej 1:05,04 87,64 90,64 00:08,04
7. Augustin Michal 1:09,32 82,23 85,23 00:12,32
8. Koubková Jana 1:11,17 80,09 83,09 00:14,17
9. Hájek Vladimír 1:11,67 79,53 82,53 00:14,67
10. Švanda Miroslav 1:12,31 78,83 81,83 00:15,31
11. Šimečková Lea 1:16,98 74,05 77,05 00:19,98
12. Šubrt Petr 1:17,22 73,82 76,82 00:20,22
13. Jána Ondřej 1:17,26 73,78 76,78 00:20,26
14. Jána Lubomír 1:17,82 73,25 76,25 00:20,82
15. Kamenský Radim 1:18,66 72,46 75,46 00:21,66
16. Jána Tomáš 1:19,48 71,72 74,72 00:22,48
17. Konečný Matouš 1:20,20 71,07 74,07 00:23,20
18. Forstová Veronika 1:20,82 70,53 73,53 00:23,82
19. Forst Vlastimil 1:23,48 68,28 71,28 00:26,48
20. Šubrtová Eliška 1:24,42 67,52 70,52 00:27,42
21. Vecheta Lukáš 1:25,67 66,53 69,53 00:28,67
22. Havlíček Rostislav 1:25,88 66,37 69,37 00:28,88
23. Papoušek Marek 1:25,98 66,29 69,29 00:28,98
24. Škarka René 1:26,08 66,22 69,22 00:29,08
25. Kafka Radek 1:27,31 65,28 68,28 00:30,31
26. Koubek Luboš 1:27,73 64,97 67,97 00:30,73
27. Klimeš Michal 1:28,01 64,77 67,77 00:31,01
28. Kamenský Pavel 1:30,30 63,12 66,12 00:33,30
29. Ondráček Michal 1:30,65 62,88 65,88 00:33,65
30. Sláma Jiří 1:31,01 62,63 65,63 00:34,01
31. Kafka Šimon 1:32,84 61,40 64,40 00:35,84
32. Havlíková Jana 1:33,78 60,78 63,78 00:36,78
33. Klement Vojtěch 1:33,95 60,67 63,67 00:36,95
34. Závorka Vladimír 1:36,15 59,28 62,28 00:39,15
35. Tichánková Lenka 1:36,31 59,18 62,18 00:39,31
36. Janíková Barbara 1:38,00 58,16 61,16 00:41,00
37. Mičková Kateřina 1:38,45 57,90 60,90 00:41,45
38. Brychová Petra 1:39,14 57,49 60,49 00:42,14
39. Šulc Pavel 1:40,71 56,60 59,60 00:43,71
40. Křížová Michaela 1:42,06 55,85 58,85 00:45,06
41. Martínková Vendula 1:42,21 55,77 58,77 00:45,21
42. Prouza Rudolf 1:43,20 55,23 58,23 00:46,20
43. Musilová Miroslava 1:44,38 54,61 57,61 00:47,38
44. Šubrtová Lucie 1:46,27 53,64 56,64 00:49,27
45. Svatoň Josef 1:47,01 53,27 56,27 00:50,01
46. Benešová Anita 1:47,42 53,06 56,06 00:50,42
47. Bednář Marek 1:50,42 51,62 54,62 00:53,42
48. Beneš Viktor III. 1:50,97 51,37 54,37 00:53,97
49. Kříž Ondřej 1:51,42 51,16 54,16 00:54,42
50. Daniel Bronislav 1:54,51 49,78 52,78 00:57,51
51. Janík Martin 1:56,23 49,04 52,04 00:59,23
52. Götz Patrik 1:56,31 49,01 52,01 00:59,31
53. Gondová Jana 1:58,32 48,17 51,17 01:01,32
54. Horáčková Markéta 2:00,00 47,50 50,50 01:03,00
55. Šustr Jiří II. 2:00,29 47,39 50,39 01:03,29
56. Kříž Martin 2:01,81 46,79 49,79 01:04,81
57. Jánoška Ivan 2:06,20 45,17 48,17 01:09,20
58. Vábek Jiří 2:07,14 44,83 47,83 01:10,14
59. Jánová Petra 2:11,03 43,50 46,50 01:14,03
60. Ptáček David 2:12,71 42,95 45,95 01:15,71
61. Konečná Světlana 2:12,98 42,86 45,86 01:15,98
62. Kříž Lukáš 2:20,88 40,46 43,46 01:23,88
63. Klement Leoš 2:24,90 39,34 42,34 01:27,90
64. Augustinová Dana 2:26,43 38,93 41,93 01:29,43
65. Bednářová Hana 2:27,01 38,77 41,77 01:30,01
66. Bílková Šárka 2:38,68 35,92 38,92 01:41,68
67. Škarka Libor 2:51,86 33,17 36,17 01:54,86
68. Vábek Jaroslav st. 2:54,24 32,71 35,71 01:57,24
69. Beneš Jan 3:23,45 28,02 31,02 02:26,45


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce