ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2014
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,6 km)

Neděle - 4. 5. 2014

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Mareš Jiří 0:35:24,92 100,00 120,00 0:00:00
2. Černý Zdeněk 0:35:34,12 99,57 119,57 0:00:09
3. Papoušek Marek 0:35:43,15 99,15 119,15 0:00:18
4. Černý Lukáš 0:35:48,49 98,90 118,90 0:00:24
5. Chlubna Jan 0:35:52,44 98,72 118,72 0:00:28
6. Beneš Viktor III. 0:36:10,52 97,90 117,90 0:00:46
7. Řezníček Roman 0:36:11,38 97,86 117,86 0:00:46
8. Forman Petr 0:36:26,89 97,17 117,17 0:01:02
9. Srnský Radim 0:36:43,63 96,43 116,43 0:01:19
10. Hladík Jiří 0:37:45,80 93,78 113,78 0:02:21
11. Šorf Ivo 0:37:59,09 93,24 113,24 0:02:34
12. Bořil Martin 0:38:43,66 91,45 111,45 0:03:19
13. Trojan Martin 0:39:11,68 90,36 110,36 0:03:47
14. Daniel Bronislav 0:39:19,64 90,05 110,05 0:03:55
15. Formanová Lenka 0:39:20,47 90,02 110,02 0:03:56
16. Keclík Martin 0:39:28,85 89,70 109,70 0:04:04
17. Havlíček Tomáš 0:39:32,50 89,56 109,56 0:04:08
18. Klement Vojtěch 0:39:54,38 88,75 108,75 0:04:29
19. Ružička Aleš 0:40:05,48 88,34 108,34 0:04:41
20. Sládek Jan 0:40:16,35 87,94 107,94 0:04:51
21. Dubský Roman 0:40:20,00 87,81 107,81 0:04:55
22. Jána Lubomír 0:40:46,00 86,87 106,87 0:05:21
23. Bradáč Jiří 0:41:06,01 86,17 106,17 0:05:41
24. Pibil Jaroslav 0:41:09,11 86,06 106,06 0:05:44
25. Škarvada Jaroslav 0:41:10,05 86,03 106,03 0:05:45
26. Procházka Zdenek 0:41:55,43 84,48 104,48 0:06:31
27. Bořil Lukáš 0:41:58,01 84,39 104,39 0:06:33
28. Bezchleba Petr 0:42:05,71 84,13 104,13 0:06:41
29. Sláma Miloslav 0:42:07,55 84,07 104,07 0:06:43
30. Hladký Jiří 0:42:09,10 84,02 104,02 0:06:44
31. Ondráček Michal 0:42:12,23 83,91 103,91 0:06:47
32. Jána Tomáš 0:42:18,58 83,71 103,71 0:06:54
33. Brabenec Aleš 0:42:19,59 83,67 103,67 0:06:55
34. Chlubna Miroslav 0:42:23,30 83,55 103,55 0:06:58
35. Brabenec Miroslav 0:42:27,32 83,42 103,42 0:07:02
36. Havlíček Rostislav 0:42:38,39 83,06 103,06 0:07:13
37. Šubrt Petr 0:43:01,66 82,31 102,31 0:07:37
38. Ondráček Tomáš 0:43:06,70 82,15 102,15 0:07:42
39. Chlubnová Jana 0:43:25,75 81,55 101,55 0:08:01
40. Kafka Radek 0:43:29,84 81,42 101,42 0:08:05
41. Jánoška Ivan 0:43:31,82 81,36 101,36 0:08:07
42. Horáčková Markéta 0:43:35,16 81,25 101,25 0:08:10
43. Marek Jiří 0:44:05,77 80,31 100,31 0:08:41
44. Kunstmüller Tomáš 0:44:09,81 80,19 100,19 0:08:45
45. Svoboda Jaroslav 0:44:15,67 80,01 100,01 0:08:51
46. Jána Ondřej 0:44:27,75 79,65 99,65 0:09:03
47. Ondráček Ladislav 0:44:39,22 79,31 99,31 0:09:14
48. Stoupenec Richard 0:44:43,57 79,18 99,18 0:09:19
49. Vábek Jiří 0:44:45,40 79,13 99,13 0:09:20
50. Nečas Ladislav 0:44:46,83 79,09 99,09 0:09:22
51. Hladík Martin 0:44:46,83 79,09 99,09 0:09:22
52. Benda Petr 0:44:51,00 78,96 98,96 0:09:26
53. Sláma Jiří 0:45:03,73 78,59 98,59 0:09:39
54. Kamarád Jan 0:45:04,30 78,58 98,58 0:09:39
55. Sádovská Michaela 0:45:06,00 78,53 98,53 0:09:41
56. Pokorná Monika 0:45:07,52 78,48 98,48 0:09:43
57. Vábek Jaroslav st. 0:45:10,25 78,40 98,40 0:09:45
58. Šimeček Tomáš st. 0:45:41,64 77,51 97,51 0:10:17
59. Pohanka Jiří 0:45:45,13 77,41 97,41 0:10:20
60. Hynštová Iveta 0:46:10,52 76,70 96,70 0:10:46
61. Papežová Martina 0:46:10,52 76,70 96,70 0:10:46
62. Konečný Matouš 0:46:52,27 75,56 95,56 0:11:27
63. Svatoň Josef 0:47:08,38 75,13 95,13 0:11:43
64. Šimon Petr 0:47:18,63 74,86 94,86 0:11:54
65. Fic Pavel 0:47:23,18 74,74 94,74 0:11:58
66. Miko Michal 0:47:26,61 74,65 94,65 0:12:02
67. Klimeš Michal 0:47:30,80 74,54 94,54 0:12:06
68. Havlíček Petr 0:47:40,73 74,28 94,28 0:12:16
69. Kubický Pavel 0:47:44,57 74,18 94,18 0:12:20
70. Pospíchal Marek 0:47:45,38 74,16 94,16 0:12:20
71. Slavíček Marek 0:47:46,60 74,13 94,13 0:12:22
72. Mičková Gabriela 0:47:47,26 74,11 94,11 0:12:22
73. Špička Radek 0:48:04,36 73,67 93,67 0:12:39
74. Vecheta Lukáš 0:48:06,13 73,63 93,63 0:12:41
75. Janíková Barbara 0:48:08,95 73,55 93,55 0:12:44
76. Spěváček Jan 0:48:21,09 73,25 93,25 0:12:56
77. Škarka René 0:48:21,09 73,25 93,25 0:12:56
78. Pelánová Martina 0:48:49,41 72,54 92,54 0:13:24
79. Polívková Kateřina 0:49:10,05 72,03 92,03 0:13:45
80. Ostřejš Aleš 0:49:10,66 72,02 92,02 0:13:46
81. Chmelař Filip 0:49:11,09 72,00 92,00 0:13:46
82. Antl Michal 0:49:17,57 71,85 91,85 0:13:53
83. Klimešová Tereza 0:49:36,88 71,38 91,38 0:14:12
84. Daniel Filip 0:49:41,72 71,26 91,26 0:14:17
85. Ostřejšová Kateřina 0:49:41,72 71,26 91,26 0:14:17
86. Janík Martin 0:50:03,55 70,75 90,75 0:14:39
87. Pohanková Markéta 0:50:12,93 70,53 90,53 0:14:48
88. Dvořák Michal 0:50:25,98 70,22 90,22 0:15:01
89. Škarka Libor 0:51:59,63 68,11 88,11 0:16:35
90. Kelemen Jiří 0:52:46,11 67,11 87,11 0:17:21
91. Martinčič Rudolf 0:52:49,16 67,05 87,05 0:17:24
92. Lukášková Natálie 0:52:58,95 66,84 86,84 0:17:34
93. Sobotka Petr 0:53:06,81 66,68 86,68 0:17:42
94. Šimečková Lea 0:53:08,53 66,64 86,64 0:17:44
95. Beneš Jan 0:53:10,05 66,61 86,61 0:17:45
96. Bílek Petr 0:53:16,90 66,47 86,47 0:17:52
97. Zelený Radek 0:53:22,25 66,36 86,36 0:17:57
98. Veselá Lenka 0:53:25,01 66,30 86,30 0:18:00
99. Blažíček Jiří 0:53:25,64 66,29 86,29 0:18:01
100. Hudečková Jiřina 0:53:28,37 66,23 86,23 0:18:03
101. Ptáčková Klára 0:53:30,22 66,19 86,19 0:18:05
102. Havlíková Jana 0:53:34,80 66,10 86,10 0:18:10
103. Kunc Josef 0:53:34,80 66,10 86,10 0:18:10
104. Špaček Michal 0:54:10,20 65,38 85,38 0:18:45
105. Bárta Lukáš 0:54:23,13 65,12 85,12 0:18:58
106. Jánová Petra 0:54:41,89 64,75 84,75 0:19:17
107. Papež Vlastimil 0:54:58,10 64,43 84,43 0:19:33
108. Benešová Anita 0:55:08,54 64,23 84,23 0:19:44
109. Jánošková Naďa 0:55:14,22 64,12 84,12 0:19:49
110. Veselý Milan 0:55:16,18 64,08 84,08 0:19:51
111. Sedláková Romana 0:55:30,16 63,81 83,81 0:20:05
112. Forstová Veronika 0:56:12,42 63,01 83,01 0:20:48
113. Straková Eva 0:56:21,13 62,85 82,85 0:20:56
114. Polednová Veronika 0:57:07,07 62,00 82,00 0:21:42
115. Judová Karolína 0:57:14,92 61,86 81,86 0:21:50
116. Musilová Miroslava 0:57:21,30 61,75 81,75 0:21:56
117. Augustinová Dana 0:57:37,86 61,45 81,45 0:22:13
118. Poláčková Bohuslava 0:57:45,20 61,32 81,32 0:22:20
119. Závodný Martin 0:58:58,51 60,05 80,05 0:23:34
120. Trávníček Vladimír 0:59:33,36 59,47 79,47 0:24:08
121. Bílková Šárka 0:59:46,61 59,25 79,25 0:24:22
122. Krbůšková Ilona 0:59:49,20 59,20 79,20 0:24:24
123. Šubrtová Eliška 1:00:06,04 58,93 78,93 0:24:41
124. Šubrtová Lucie 1:00:20,95 58,68 78,68 0:24:56
125. Götzová Eva 1:01:04,32 57,99 77,99 0:25:39
126. Prouza Rudolf 1:01:05,37 57,97 77,97 0:25:40
127. Koloušek Rostislav 1:01:13,89 57,84 77,84 0:25:49
128. Nechutová Alena 1:01:39,86 57,43 77,43 0:26:15
129. Zábranská Petra 1:01:55,51 57,19 77,19 0:26:31
130. Keller Miroslav 1:01:55,51 57,19 77,19 0:26:31
131. Kellerová Dana 1:02:21,54 56,79 76,79 0:26:57
132. Švanda Luboš st. 1:03:28,36 55,80 75,80 0:28:03
133. Solnička Radek 1:03:34,29 55,71 75,71 0:28:09
134. Konečná Světlana 1:04:25,00 54,98 74,98 0:29:00
135. Klimentová Ludmila 1:06:45,96 53,04 73,04 0:31:21
136. Bradáč Alois 1:13:23,82 48,25 68,25 0:37:59
137. Bednářová Hana 1:17:51,23 45,49 65,49 0:42:26
138. Šulc Pavel 1:21:16,80 43,57 63,57 0:45:52
139. Šustr Jiří II. 1:21:16,80 43,57 63,57 0:45:52
140. Klement Leoš 1:41:06,13 35,03 55,03 1:05:41
141. Klementová Jana 2:12:00,00 26,83 46,83 1:36:35
142. Sobotková Zuzana 2:12:00,00 26,83 46,83 1:36:35


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce