ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2016
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,6 km)

Neděle - 1. 5. 2016

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Bořil Vojtěch 00:34:14 100,00 120,00 0:00:00
2. Mareš Jiří 00:34:29 99,28 119,28 0:00:15
3. Petroš Karel 00:35:05 97,58 117,58 0:00:51
4. Franc Pavel 00:35:18 96,98 116,98 0:01:04
5. Beneš Viktor III. 00:35:58 95,18 115,18 0:01:44
6. Papoušek Marek 00:36:12 94,57 114,57 0:01:58
7. Řezníček Roman 00:36:17 94,35 114,35 0:02:03
8. Chlubna Jan 00:36:23 94,09 114,09 0:02:09
9. Bořil Martin 00:36:47 93,07 113,07 0:02:33
10. Dlouhý Petr 00:37:41 90,84 110,84 0:03:27
11. Adlt Filip 00:38:02 90,01 110,01 0:03:48
12. Klement Vojtěch 00:38:12 89,62 109,62 0:03:58
13. Metzenauer Martin 00:38:20 89,30 109,30 0:04:06
14. Mäki Matias 00:38:41 88,50 108,50 0:04:27
15. Páral Marek 00:39:21 87,00 107,00 0:05:07
16. Sládek Jakub 00:39:34 86,52 106,52 0:05:20
17. Sochor Miloš 00:39:37 86,41 106,41 0:05:23
18. Jána Tomáš 00:39:43 86,19 106,19 0:05:29
19. Daniel Bronislav 00:40:10 85,23 105,23 0:05:56
20. Sládek Jan 00:40:49 83,87 103,87 0:06:35
21. Trojan Jakub 00:40:59 83,53 103,53 0:06:45
22. Molva František 00:41:10 83,16 103,16 0:06:56
23. Havelka František 00:41:23 82,72 102,72 0:07:09
24. Slabý Jan 00:41:35 82,32 102,32 0:07:21
25. Beneš Jan 00:41:41 82,13 102,13 0:07:27
26. Havlíček Roman 00:41:46 81,96 101,96 0:07:32
27. Škarvada Radoslav 00:41:54 81,70 101,70 0:07:40
28. Jána Ondřej 00:41:58 81,57 101,57 0:07:44
29. Klíma Petr 00:42:12 81,12 101,12 0:07:58
30. Pohanka Jiří 00:42:17 80,96 100,96 0:08:03
31. Svoboda Ladislav 00:42:27 80,64 100,64 0:08:13
32. Hakl Zdeněk 00:42:28 80,61 100,61 0:08:14
33. Vinopal Jiří 00:42:31 80,52 100,52 0:08:17
34. Pokorná Monika 00:42:36 80,36 100,36 0:08:22
35. Vábek Jiří 00:42:48 79,98 99,98 0:08:34
36. Kafka Radek 00:43:11 79,27 99,27 0:08:57
37. Marečková Pavla 00:43:12 79,24 99,24 0:08:58
38. Mašek Daniel 00:43:20 79,00 99,00 0:09:06
39. Nečas Ladislav 00:43:40 78,40 98,40 0:09:26
40. Bezchleba Petr 00:44:04 77,69 97,69 0:09:50
41. Jiříček Jan st. 00:44:05 77,66 97,66 0:09:51
42. Konečný Matouš 00:44:12 77,45 97,45 0:09:58
43. Vábek Jaroslav st. 00:44:17 77,31 97,31 0:10:03
44. Hanslová Lenka 00:44:26 77,04 97,04 0:10:12
45. Sláma Miloslav 00:44:30 76,93 96,93 0:10:16
46. Ptáček Jindřich 00:44:37 76,73 96,73 0:10:23
47. Benc Aleš 00:44:40 76,64 96,64 0:10:26
48. Lamprechtová Lucie 00:44:59 76,10 96,10 0:10:45
49. Šubrt Petr 00:45:07 75,88 95,88 0:10:53
50. Vašík Jaroslav 00:45:07 75,88 95,88 0:10:53
51. Slavíková Helena 00:45:21 75,49 95,49 0:11:07
52. Křížovičová Iva 00:45:27 75,32 95,32 0:11:13
53. Všianský Martin 00:45:28 75,29 95,29 0:11:14
54. Závorka Vladimír 00:45:29 75,27 95,27 0:11:15
55. Šimeček Tomáš st. 00:45:38 75,02 95,02 0:11:24
56. Janík Martin 00:45:39 74,99 94,99 0:11:25
57. Vábek Jaroslav ml. 00:45:44 74,85 94,85 0:11:30
58. Janíková Barbara 00:46:08 74,21 94,21 0:11:54
59. Kubický Pavel 00:46:12 74,10 94,10 0:11:58
60. Jarolím Tomáš 00:46:44 73,25 93,25 0:12:30
61. Götz Patrik 00:46:51 73,07 93,07 0:12:37
62. Havlena Jan 00:46:54 72,99 92,99 0:12:40
63. Svatoň Josef 00:46:59 72,86 92,86 0:12:45
64. Švanda Miroslav 00:47:02 72,79 92,79 0:12:48
65. Kunstmüller Tomáš 00:47:03 72,76 92,76 0:12:49
66. Kubát Jan 00:47:17 72,40 92,40 0:13:03
67. Špaček Marek 00:47:18 72,37 92,37 0:13:04
68. Černý František 00:47:43 71,74 91,74 0:13:29
69. Marek Michal 00:47:59 71,34 91,34 0:13:45
70. Šimon Petr 00:48:20 70,83 90,83 0:14:06
71. Málková Pavlína 00:48:30 70,58 90,58 0:14:16
72. Benda Petr 00:48:38 70,39 90,39 0:14:24
73. Polívka David 00:48:43 70,27 90,27 0:14:29
74. Sláma Adolf 00:48:44 70,25 90,25 0:14:30
75. Škarka René 00:48:51 70,08 90,08 0:14:37
76. Křížovičová Martina 00:48:56 69,96 89,96 0:14:42
77. Martinčič Rudolf 00:48:59 69,89 89,89 0:14:45
78. Tůma Milan 00:49:02 69,82 89,82 0:14:48
79. Gondová Jana 00:49:12 69,58 89,58 0:14:58
80. Štola Martin 00:49:17 69,46 89,46 0:15:03
81. Polívková Kateřina 00:49:39 68,95 88,95 0:15:25
82. Sláma Kamil 00:49:44 68,83 88,83 0:15:30
83. Křižovičová Hana 00:49:52 68,65 88,65 0:15:38
84. Pelánová Martina 00:49:57 68,54 88,54 0:15:43
85. Žáková Jitka 00:49:57 68,54 88,54 0:15:43
86. Šubrtová Eliška 00:50:07 68,31 88,31 0:15:53
87. Pohanková Markéta 00:50:10 68,24 88,24 0:15:56
88. Srnský Daniel 00:50:13 68,17 88,17 0:15:59
89. Fejtová Zuzana 00:50:14 68,15 88,15 0:16:00
90. Kafka Šimon 00:50:25 67,90 87,90 0:16:11
91. Pařízek Jan 00:50:46 67,43 87,43 0:16:32
92. Škarka Daniel 00:51:05 67,01 87,01 0:16:51
93. Polák Přemysl 00:51:12 66,86 86,86 0:16:58
94. Keller Miroslav 00:51:25 66,58 86,58 0:17:11
95. Zástěra Michal 00:51:32 66,43 86,43 0:17:18
96. Ondráková Eliška 00:51:36 66,34 86,34 0:17:22
97. Menčík Lukáš 00:52:15 65,52 85,52 0:18:01
98. Jánová Petra 00:52:36 65,08 85,08 0:18:22
99. Pařízková Kateřina 00:52:52 64,75 84,75 0:18:38
100. Štola Dušan 00:53:05 64,49 84,49 0:18:51
101. Ptáčková Klára 00:53:21 64,17 84,17 0:19:07
102. Jánoška Ivan 00:53:37 63,85 83,85 0:19:23
103. Štola Miroslav 00:53:38 63,83 83,83 0:19:24
104. Štola Jan 00:53:54 63,51 83,51 0:19:40
105. Novotný Kamil 00:54:09 63,22 83,22 0:19:55
106. Sobotka Petr (1976) 00:54:38 62,66 82,66 0:20:24
107. Klíma Josef 00:54:54 62,36 82,36 0:20:40
108. Škarka Libor 00:55:20 61,87 81,87 0:21:06
109. Ptáček David 00:55:23 61,81 81,81 0:21:09
110. Blažíček Jiří 00:55:36 61,57 81,57 0:21:22
111. Martínková Vendula 00:56:56 60,13 80,13 0:22:42
112. Plachta Marek 00:57:24 59,64 79,64 0:23:10
113. Škarková Markéta 00:57:36 59,43 79,43 0:23:22
114. Křesťan Dušan 00:57:58 59,06 79,06 0:23:44
115. Mašek Jiří 00:58:02 58,99 78,99 0:23:48
116. Pavlas Antonín 00:58:06 58,92 78,92 0:23:52
117. Musilová Miroslava 00:58:25 58,60 78,60 0:24:11
118. Kellerová Dana 00:59:27 57,58 77,58 0:25:13
119. Křesťan Ladislav 00:59:46 57,28 77,28 0:25:32
120. Benešová Anita 01:00:30 56,58 76,58 0:26:16
121. Krbůšková Ilona 01:00:40 56,43 76,43 0:26:26
122. Bílek Petr 01:00:44 56,37 76,37 0:26:30
123. Spěváček Jan 01:00:46 56,34 76,34 0:26:32
124. Zdražilová Natálie 01:00:47 56,32 76,32 0:26:33
125. Augustinová Dana 01:00:55 56,20 76,20 0:26:41
126. Havlíková Jana 01:02:20 54,92 74,92 0:28:06
127. Klement Leoš 01:02:42 54,60 74,60 0:28:28
128. Konečná Světlana 01:03:04 54,28 74,28 0:28:50
129. Nechutová Alena 01:03:16 54,11 74,11 0:29:02
130. Leskourová Aneta 01:03:39 53,78 73,78 0:29:25
131. Nechuta Milan 01:03:50 53,63 73,63 0:29:36
132. Götzová Eva 01:04:53 52,76 72,76 0:30:39
133. Hořínek Josef 01:05:31 52,25 72,25 0:31:17
134. Šubrtová Šárka 01:05:35 52,20 72,20 0:31:21
135. Šubrtová Lucie 01:06:11 51,73 71,73 0:31:57
136. Prouza Rudolf 01:07:44 50,54 70,54 0:33:30
137. Lukeš Miroslav 01:11:37 47,80 67,80 0:37:23
138. Nečasová Marcela 01:13:57 46,29 66,29 0:39:43
139. Švanda Luboš st. 01:15:02 45,62 65,62 0:40:48
140. Bradáč Alois 01:16:37 44,68 64,68 0:42:23
141. Šulc Pavel 01:16:58 44,48 64,48 0:42:44
142. Blažíček Karel 01:19:02 43,32 63,32 0:44:48
143. Hermonová Jana 01:19:03 43,31 63,31 0:44:49
144. Trávníček Vladimír 01:20:00 42,79 62,79 0:45:46
145. Mikolášová Lada 01:46:30 32,14 52,14 1:12:16
146. Dospěl Petr st. 02:28:12 23,10 43,10 1:53:58
147. Dospělová Jana 02:28:12 23,10 43,10 1:53:58
148. Klíma Milan st. 02:28:12 23,10 43,10 1:53:58
149. Klímová Marie 02:28:12 23,10 43,10 1:53:58
150. Novohradská Alena 02:28:12 23,10 43,10 1:53:58
151. Novohradský Jiří st. 02:28:12 23,10 43,10 1:53:58
152. Jána Lubomír nedokončil      
153. Šustr Jiří II. DSQ      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce