ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2016
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ - Medlovský rybník (cca 1,6 km)

10. 7. 2016

P Příjmení a jméno Čas Body Body s bonusem Odstup
1. Koubková Jana 00:21:48 100,00 120,00 00:00,00
2. Bezchleba Petr 00:23:07 94,30 114,30 01:19,00
3. Smith Matthew (GB) 00:23:54 91,21 111,21 02:06,00
4. Švanda Miroslav 00:24:27 89,16 109,16 02:39,00
5. Mičková Kateřina 00:24:46 88,02 108,02 02:58,00
6. Šubrt Petr 00:25:08 86,74 106,74 03:20,00
7. Franc Pavel 00:25:41 84,88 104,88 03:53,00
8. Papoušek Marek 00:26:43 81,60 101,60 04:55,00
9. Šubrtová Eliška 00:26:46 81,44 101,44 04:58,00
10. Koubek Luboš 00:27:03 80,59 100,59 05:15,00
11. Jána Lubomír 00:27:49 78,37 98,37 06:01,00
12. Kafka Radek 00:27:49 78,37 98,37 06:01,00
13. Marečková Pavla 00:28:14 77,21 97,21 06:26,00
14. Škarka René 00:30:00 72,67 92,67 08:12,00
15. Kafka Šimon 00:30:02 72,59 92,59 08:14,00
16. Klement Vojtěch 00:31:09 69,98 89,98 09:21,00
17. Jána Ondřej 00:31:18 69,65 89,65 09:30,00
18. Ondráček Michal 00:31:34 69,06 89,06 09:46,00
19. Konečný Matouš 00:31:47 68,59 88,59 09:59,00
20. Martínková Vendula 00:31:58 68,20 88,20 10:10,00
21. Keclík Martin 00:32:27 67,18 87,18 10:39,00
22. Havlíková Michaela 00:32:51 66,36 86,36 11:03,00
23. Benešová Anita 00:33:32 65,01 85,01 11:44,00
24. Musilová Miroslava 00:33:11 65,70 85,70 11:23,00
25. Jána Tomáš 00:33:30 65,07 85,07 11:42,00
26. Závorka Vladimír 00:33:31 65,04 85,04 11:43,00
27. Havlíková Jana 00:34:45 62,73 82,73 12:57,00
28. Pelánová Martina 00:34:57 62,37 82,37 13:09,00
29. Šubrtová Lucie 00:35:28 61,47 81,47 13:40,00
30. Mašek Daniel 00:35:40 61,12 81,12 13:52,00
31. Křesťan Ladislav 00:35:45 60,98 80,98 13:57,00
32. Sobotka Petr (1976) 00:36:02 60,50 80,50 14:14,00
33. Lamprechtová Lucie 00:36:06 60,39 80,39 14:18,00
34. Konečná Světlana 00:36:07 60,36 80,36 14:19,00
35. Svoboda Ladislav 00:36:11 60,25 80,25 14:23,00
36. Gondová Jana 00:36:22 59,95 79,95 14:34,00
37. Prouza Rudolf 00:36:34 59,62 79,62 14:46,00
38. Ptáček David 00:36:40 59,45 79,45 14:52,00
39. Jánová Petra 00:36:44 59,35 79,35 14:56,00
40. Šimeček Tomáš st. 00:37:00 58,92 78,92 15:12,00
41. Škarka Daniel 00:37:09 58,68 78,68 15:21,00
42. Götzová Eva 00:37:28 58,19 78,19 15:40,00
43. Daniel Bronislav 00:38:18 56,92 76,92 16:30,00
44. Škarková Markéta 00:38:40 56,38 76,38 16:52,00
45. Keller Miroslav 00:38:44 56,28 76,28 16:56,00
46. Waldrep Josh (USA) 00:39:58 54,55 74,55 18:10,00
47. Trávníček Vladimír 00:40:00 54,50 74,50 18:12,00
48. Nečasová Marcela 00:40:13 54,21 74,21 18:25,00
49. Šulc Pavel 00:40:28 53,87 73,87 18:40,00
50. Bárta Zdeněk 00:40:52 53,34 73,34 19:04,00
51. Všianský Martin 00:40:53 53,32 73,32 19:05,00
52. Vábek Jaroslav ml. 00:41:19 52,76 72,76 19:31,00
53. Krbůšková Ilona 00:41:32 52,49 72,49 19:44,00
54. Menčík Lukáš 00:41:40 52,32 72,32 19:52,00
55. Nečas Ladislav 00:41:41 52,30 72,30 19:53,00
56. Šustr Jiří II. 00:43:43 49,87 69,87 21:55,00
57. Benda Petr 00:44:09 49,38 69,38 22:21,00
58. Klement Leoš 00:48:03 45,37 65,37 26:15,00
59. Nechutová Alena 00:48:09 45,28 65,28 26:21,00
60. Vábek Jaroslav st. 00:54:08 40,27 60,27 32:20,00
61. Žáková Jitka 00:54:54 39,71 59,71 33:06,00
62. Nechuta Milan 01:00:05 36,28 56,28 38:17,00
63. Mikolášová Lada 01:00:13 36,20 56,20 38:25,00
64. Škarka Libor 01:05:03 33,51 53,51 43:15,00


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce