ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2016
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár n. S. (100 m volným způsobem)

6.11.2016

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Pátek Vojtěch 0:55,23 100,00 103,00 00:00,00
2. Fišar Dalimil 0:59,69 92,53 95,53 00:04,46
3. Bezchleba Petr 1:01,89 89,24 92,24 00:06,66
4. Augustin Michal 1:06,79 82,69 85,69 00:11,56
5. Švanda Luboš ml. 1:07,10 82,31 85,31 00:11,87
6. Švanda Miroslav 1:09,23 79,78 82,78 00:14,00
7. Neuerová Nikola 1:10,46 78,38 81,38 00:15,23
8. Mičková Kateřina 1:11,26 77,50 80,50 00:16,03
9. Polívková Zina 1:12,05 76,66 79,66 00:16,82
10. Hájek Vladimír 1:12,51 76,17 79,17 00:17,28
11. Šubrtová Eliška 1:14,89 73,75 76,75 00:19,66
12. Kafka Šimon 1:15,71 72,95 75,95 00:20,48
13. Šubrt Petr 1:16,22 72,46 75,46 00:20,99
14. Smrčková Kristýna 1:17,86 70,94 73,94 00:22,63
15. Konečný Matouš 1:20,68 68,46 71,46 00:25,45
16. Vecheta Lukáš 1:23,00 66,54 69,54 00:27,77
17. Jána Lubomír 1:23,41 66,22 69,22 00:28,18
18. Volavá Zdena 1:23,78 65,92 68,92 00:28,55
19. Augustin Daniel 1:24,32 65,50 68,50 00:29,09
20. Kafka Radek 1:25,50 64,60 67,60 00:30,27
21. Jána Tomáš 1:26,08 64,16 67,16 00:30,85
22. Papoušek Marek 1:26,43 63,90 66,90 00:31,20
23. Švandová Lenka 1:27,50 63,12 66,12 00:32,27
24. Klimeš Michal 1:27,83 62,88 65,88 00:32,60
25. Chaloupka Vratislav 1:28,16 62,65 65,65 00:32,93
26. Škarka René 1:29,30 61,85 64,85 00:34,07
27. Sedlák Tomáš 1:29,54 61,68 64,68 00:34,31
28. Götz Patrik 1:31,70 60,23 63,23 00:36,47
29. Klement Vojtěch 1:32,20 59,90 62,90 00:36,97
30. Sláma Jiří 1:32,55 59,68 62,68 00:37,32
31. Kamenský Pavel 1:33,49 59,08 62,08 00:38,26
32. Valenta Šimon 1:35,13 58,06 61,06 00:39,90
33. Švandová Jitka 1:35,39 57,90 60,90 00:40,16
34. Janíková Barbara 1:35,83 57,63 60,63 00:40,60
35. Škarka Daniel 1:36,14 57,45 60,45 00:40,91
36. Šubrtová Šárka 1:37,54 56,62 59,62 00:42,31
37. Marečková Pavla 1:38,00 56,36 59,36 00:42,77
38. Prouza Rudolf 1:38,47 56,09 59,09 00:43,24
39. Závorka Vladimír 1:40,11 55,17 58,17 00:44,88
40. Mašek Daniel 1:40,88 54,75 57,75 00:45,65
41. Martínková Vendula 1:41,12 54,62 57,62 00:45,89
42. Svobodová Barbora 1:41,70 54,31 57,31 00:46,47
43. Götzová Eva 1:42,20 54,04 57,04 00:46,97
44. Musilová Miroslava 1:42,89 53,68 56,68 00:47,66
45. Bednář Marek 1:44,46 52,87 55,87 00:49,23
46. Valenta Jiří 1:45,80 52,20 55,20 00:50,57
47. Pelikán Radek 1:45,82 52,19 55,19 00:50,59
48. Mazálek Lukáš 1:47,27 51,49 54,49 00:52,04
49. Benešová Anita 1:47,64 51,31 54,31 00:52,41
50. Šubrtová Lucie 1:47,96 51,16 54,16 00:52,73
51. Všianský Martin 1:48,48 50,91 53,91 00:53,25
52. Svatoň Josef 1:49,45 50,46 53,46 00:54,22
53. Lamprechtová Lucie 1:51,26 49,64 52,64 00:56,03
54. Škarková Markéta 1:52,46 49,11 52,11 00:57,23
55. Šimeček Tomáš st. 1:55,55 47,80 50,80 01:00,32
56. Musil Josef 1:56,74 47,31 50,31 01:01,51
57. Janík Martin 1:57,53 46,99 49,99 01:02,30
58. Šustr Jiří II. 2:00,30 45,91 48,91 01:05,07
59. Gondová Jana 2:01,54 45,44 48,44 01:06,31
60. Ptáček David 2:02,57 45,06 48,06 01:07,34
61. Jánová Petra 2:02,89 44,94 47,94 01:07,66
62. Svoboda Ladislav 2:06,00 43,83 46,83 01:10,77
63. Padalíková Lucie 2:07,51 43,31 46,31 01:12,28
64. Keller Miroslav 2:07,56 43,30 46,30 01:12,33
65. Beneš Jan 2:10,30 42,39 45,39 01:15,07
66. Jánoška Ivan 2:11,94 41,86 44,86 01:16,71
67. Škarka Libor 2:12,83 41,58 44,58 01:17,60
68. Bárta Ladislav 2:14,00 41,22 44,22 01:18,77
69. Klement Leoš 2:19,60 39,56 42,56 01:24,37
70. Augustinová Dana 2:20,36 39,35 42,35 01:25,13
71. Sobotková Šárka 2:26,12 37,80 40,80 01:30,89
72. Nechutová Alena 2:27,00 37,57 40,57 01:31,77
73. Konečná Světlana 2:27,84 37,36 40,36 01:32,61
74. Švanda Luboš st. 2:29,37 36,98 39,98 01:34,14
75. Svobodová Tereza 2:37,73 35,02 38,02 01:42,50
76. Závorka Lukáš 2:44,44 33,59 36,59 01:49,21
77. Vábek Jaroslav st. 2:49,09 32,66 35,66 01:53,86
78. Polívka Otto 3:10,45 29,00 32,00 02:15,22
79. Polívková Romana 3:14,82 28,35 31,35 02:19,59


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce