ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2016
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

SHORT TRACK - 3 okruhy - Zimní stadion Žďár n. Sáz.

20.3.2016

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Kotrchová Lucie 0:34,75 100,00 103,00 0:00,00
2. Kamenský Radim 0:35,88 96,85 99,85 0:01,13
3. Zitová Petra 0:39,67 87,60 90,60 0:04,92
4. Svoboda Ladislav 0:41,62 83,49 86,49 0:06,87
5. Hudeček Libor 0:41,64 83,45 86,45 0:06,89
6. Bílek Petr 0:42,82 81,15 84,15 0:08,07
7. Papoušek Marek 0:43,45 79,98 82,98 0:08,70
8. Šulc Pavel 0:43,48 79,92 82,92 0:08,73
9. Pelánová Martina 0:43,65 79,61 82,61 0:08,90
10. Bárta Ladislav 0:44,18 78,66 81,66 0:09,43
11. Gáková Barbora 0:44,41 78,25 81,25 0:09,66
12. Anděl Michal 0:44,57 77,97 80,97 0:09,82
13. Ondráček Michal 0:44,71 77,72 80,72 0:09,96
14. Bednář Dominik 0:44,76 77,64 80,64 0:10,01
15. Macháčková Kateřina 0:44,82 77,53 80,53 0:10,07
16. Hájek Vladimír 0:45,07 77,10 80,10 0:10,32
17. Daniel Bronislav 0:45,58 76,24 79,24 0:10,83
18. Vašík Jaroslav 0:46,68 74,44 77,44 0:11,93
19. Doležalová Natálie 0:47,00 73,94 76,94 0:12,25
20. Svatoň Josef 0:47,00 73,94 76,94 0:12,25
21. Švanda Miroslav 0:47,19 73,64 76,64 0:12,44
22. Bárta Pavel 0:47,46 73,22 76,22 0:12,71
23. Blahová Eva 0:47,78 72,73 75,73 0:13,03
24. Mašek Daniel 0:48,26 72,01 75,01 0:13,51
25. Šubrt Petr 0:48,49 71,66 74,66 0:13,74
26. Bednář Marek 0:48,62 71,47 74,47 0:13,87
27. Benda Petr 0:48,82 71,18 74,18 0:14,07
28. Havlíček Roman 0:49,09 70,79 73,79 0:14,34
29. Nečas Ladislav 0:49,21 70,62 73,62 0:14,46
30. Doležalová Tereza 0:49,28 70,52 73,52 0:14,53
31. Papoušková Marta 0:49,32 70,46 73,46 0:14,57
32. Spěváček Jan 0:49,58 70,09 73,09 0:14,83
33. Škarka Daniel 0:49,95 69,57 72,57 0:15,20
34. Vábek Jiří 0:50,40 68,95 71,95 0:15,65
35. Beneš Viktor III. 0:50,75 68,47 71,47 0:16,00
36. Šimeček Tomáš st. 0:50,98 68,16 71,16 0:16,23
37. Marečková Pavla 0:51,17 67,91 70,91 0:16,42
38. Vábek Jaroslav st. 0:51,25 67,80 70,80 0:16,50
39. Blažek Tomáš 0:51,26 67,79 70,79 0:16,51
40. Králíček Pavel 0:51,41 67,59 70,59 0:16,66
41. Krejčová Adéla 0:51,44 67,55 70,55 0:16,69
42. Klement Vojtěch 0:51,65 67,28 70,28 0:16,90
43. Kučka Martin 0:51,66 67,27 70,27 0:16,91
44. Janík Martin 0:51,90 66,96 69,96 0:17,15
45. Všianský Martin 0:52,20 66,57 69,57 0:17,45
46. Prouza Rudolf 0:52,93 65,65 68,65 0:18,18
47. Křížová Michaela 0:53,09 65,45 68,45 0:18,34
48. Kafka Radek 0:53,42 65,05 68,05 0:18,67
49. Krbůšková Ilona 0:53,42 65,05 68,05 0:18,67
50. Škarka René 0:53,42 65,05 68,05 0:18,67
51. Mašek Jiří 0:53,48 64,98 67,98 0:18,73
52. Kamenský Pavel 0:53,50 64,95 67,95 0:18,75
53. Moráles Isabela 0:53,62 64,81 67,81 0:18,87
54. Ptáček David 0:54,35 63,94 66,94 0:19,60
55. Anděl Jakub 0:54,42 63,86 66,86 0:19,67
56. Bárta Zdeněk 0:55,31 62,83 65,83 0:20,56
57. Bradáč Jiří 0:55,69 62,40 65,40 0:20,94
58. Jána Tomáš 0:56,48 61,53 64,53 0:21,73
59. Janíková Barbara 0:57,40 60,54 63,54 0:22,65
60. Martinčič Rudolf 0:58,07 59,84 62,84 0:23,32
61. Kříž Martin 0:58,40 59,50 62,50 0:23,65
62. Bezchleba Petr 0:58,52 59,38 62,38 0:23,77
63. Blažíček Jiří 0:58,73 59,17 62,17 0:23,98
64. Benešová Anita 0:59,18 58,72 61,72 0:24,43
65. Kafka Šimon 1:00,07 57,85 60,85 0:25,32
66. Klement Leoš 1:02,83 55,31 58,31 0:28,08
67. Gondová Jana 1:03,09 55,08 58,08 0:28,34
68. Opat Zdeněk 1:04,98 53,48 56,48 0:30,23
69. Švanda Luboš st. 1:06,36 52,37 55,37 0:31,61
70. Martínková Vendula 1:06,78 52,04 55,04 0:32,03
71. Götzová Eva 1:08,08 51,04 54,04 0:33,33
72. Lamprechtová Lucie 1:08,46 50,76 53,76 0:33,71
73. Plachta Marek 1:09,51 49,99 52,99 0:34,76
74. Kubická Ivana 1:09,96 49,67 52,67 0:35,21
75. Škarka Libor 1:12,41 47,99 50,99 0:37,66
76. Musilová Miroslava 1:12,80 47,73 50,73 0:38,05
77. Mikolášová Lada 1:12,87 47,69 50,69 0:38,12
78. Jánová Petra 1:13,14 47,51 50,51 0:38,39
79. Sobotka Petr (1976) 1:13,38 47,36 50,36 0:38,63
80. Konečná Světlana 1:15,15 46,24 49,24 0:40,40
81. Hadrous Junis 1:17,93 44,59 47,59 0:43,18
82. Šubrtová Eliška 1:18,83 44,08 47,08 0:44,08
83. Augustinová Dana 1:20,48 43,18 46,18 0:45,73
84. Slavíková Helena 1:22,65 42,04 45,04 0:47,90
85. Beneš Jan 1:25,84 40,48 43,48 0:51,09
86. Nečasová Magdaléna 1:32,40 37,61 40,61 0:57,65
87. Šustr Jiří II. 1:40,58 34,55 37,55 1:05,83
88. Šubrtová Šárka 1:40,88 34,45 37,45 1:06,13
89. Keller Miroslav 1:51,41 31,19 34,19 1:16,66


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce