ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2016
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

BĚH NA LYŽÍCH VOLNOU TECHNIKOU - Vysočina Arena - 6 km volně

6.3.2016

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Bořil Martin 0:16:01,8 100,00 115,00 0:00:00,0
2. Havlíček Tomáš 0:16:09,2 99,24 114,24 0:00:07,4
3. Trojan Martin 0:16:23,0 97,84 112,84 0:00:21,2
4. Beneš Viktor III. 0:16:34,1 96,75 111,75 0:00:32,3
5. Bořil Vojtěch 0:17:03,0 94,02 109,02 0:01:01,2
6. Kilian Ondřej 0:17:41,7 90,59 105,59 0:01:39,9
7. Ročárek Tomáš 0:17:54,4 89,52 104,52 0:01:52,6
8. Papoušek Marek 0:18:16,8 87,69 102,69 0:02:15,0
9. Klement Jan 0:18:19,0 87,52 102,52 0:02:17,2
10. Pohanka Jiří 0:18:21,8 87,29 102,29 0:02:20,0
11. Sláma Jiří 0:18:28,1 86,80 101,80 0:02:26,3
12. Koubek Luboš 0:18:39,9 85,88 100,88 0:02:38,1
13. Slovák František st. 0:18:54,2 84,80 99,80 0:02:52,4
14. Kamenský Radim 0:19:06,2 83,91 98,91 0:03:04,4
15. Daniel Bronislav 0:19:34,9 81,86 96,86 0:03:33,1
16. Keclík Martin 0:19:41,1 81,43 96,43 0:03:39,3
17. Pokorná Monika 0:19:43,2 81,29 96,29 0:03:41,4
18. Klement Vojtěch 0:20:02,0 80,02 95,02 0:04:00,2
19. Chlubna Miroslav st. 0:20:07,5 79,65 94,65 0:04:05,7
20. Chlubna Jan 0:20:09,0 79,55 94,55 0:04:07,2
21. Šubrt Petr 0:20:10,0 79,49 94,49 0:04:08,2
22. Vašík Jaroslav 0:20:14,9 79,17 94,17 0:04:13,1
23. Svoboda Ladislav 0:20:19,5 78,87 93,87 0:04:17,7
24. Hudeček Libor 0:20:27,7 78,34 93,34 0:04:25,9
25. Kamenský Pavel 0:20:31,1 78,13 93,13 0:04:29,3
26. Petroš Karel 0:20:34,1 77,94 92,94 0:04:32,3
27. Jána Tomáš 0:20:37,5 77,72 92,72 0:04:35,7
28. Šimeček Tomáš st. 0:20:50,3 76,93 91,93 0:04:48,5
29. Bořil Šimon 0:21:00,8 76,28 91,28 0:04:59,0
30. Franc Pavel 0:21:03,8 76,10 91,10 0:05:02,0
31. Jána Lubomír 0:21:16,4 75,35 90,35 0:05:14,6
32. Kafka Radek 0:21:21,7 75,04 90,04 0:05:19,9
33. Svatoň Josef 0:21:23,3 74,95 89,95 0:05:21,5
34. Marečková Pavla 0:21:25,3 74,83 89,83 0:05:23,5
35. Švanda Miroslav 0:22:11,6 72,23 87,23 0:06:09,8
36. Harvánek Pavel 0:22:17,7 71,90 86,90 0:06:15,9
37. Jánoška Ivan 0:23:22,3 68,59 83,59 0:07:20,5
38. Mašek Daniel 0:23:50,6 67,23 82,23 0:07:48,8
39. Vábek Jaroslav st. 0:24:14,7 66,12 81,12 0:08:12,9
40. Martincová Andrea 0:24:15,1 66,10 81,10 0:08:13,3
41. Leskourová Aneta 0:24:44,8 64,78 79,78 0:08:43,0
42. Kubická Ivana 0:24:56,7 64,26 79,26 0:08:54,9
43. Nečas Ladislav 0:25:03,0 63,99 78,99 0:09:01,2
44. Benda Petr 0:25:21,7 63,21 78,21 0:09:19,9
45. Ptáček David 0:25:29,8 62,87 77,87 0:09:28,0
46. Gondová Jana 0:25:47,4 62,16 77,16 0:09:45,6
47. Marek Michal 0:26:10,3 61,25 76,25 0:10:08,5
48. Musilová Miroslava 0:26:38,3 60,18 75,18 0:10:36,5
49. Vábek Jiří 0:27:16,1 58,79 73,79 0:11:14,3
50. Sáblík Pavel 0:27:48,2 57,65 72,65 0:11:46,4
51. Pelánová Martina 0:27:50,0 57,59 72,59 0:11:48,2
52. Všianský Martin 0:27:56,6 57,37 72,37 0:11:54,8
53. Volfová Aneta 0:28:27,9 56,31 71,31 0:12:26,1
54. Šubrtová Eliška 0:28:39,1 55,95 70,95 0:12:37,3
55. Janík Martin 0:28:45,4 55,74 70,74 0:12:43,6
56. Beneš Jan 0:28:59,2 55,30 70,30 0:12:57,4
57. Janíková Barbara 0:29:27,6 54,41 69,41 0:13:25,8
58. Křížová Michaela 0:29:30,7 54,32 69,32 0:13:28,9
59. Závorka Vladimír 0:29:33,5 54,23 69,23 0:13:31,7
60. Havlíček Roman 0:29:37,4 54,11 69,11 0:13:35,6
61. Plachta Marek 0:29:54,2 53,61 68,61 0:13:52,4
62. Blažíček Jiří 0:29:56,2 53,55 68,55 0:13:54,4
63. Vábek Jaroslav ml. 0:30:12,7 53,06 68,06 0:14:10,9
64. Škarka René 0:30:42,0 52,21 67,21 0:14:40,2
65. Jánošková Naďa 0:31:13,2 51,35 66,35 0:15:11,4
66. Kafka Šimon 0:31:23,5 51,06 66,06 0:15:21,7
67. Klement Leoš 0:31:32,0 50,84 65,84 0:15:30,2
68. Sobotka Petr (1976) 0:31:51,4 50,32 65,32 0:15:49,6
69. Kříž Martin 0:32:18,2 49,62 64,62 0:16:16,4
70. Mašek Jiří 0:32:18,2 49,62 64,62 0:16:16,4
71. Žáková Jitka 0:32:18,2 49,62 64,62 0:16:16,4
72. Šulc Pavel 0:32:51,4 48,79 63,79 0:16:49,6
73. Škarka Daniel 0:33:09,5 48,34 63,34 0:17:07,7
74. Kříž Lukáš 0:33:12,5 48,27 63,27 0:17:10,7
75. Konečný Matouš 0:34:31,0 46,44 61,44 0:18:29,2
76. Konečná Světlana 0:35:41,7 44,91 59,91 0:19:39,9
77. Nevěřilová Johana 0:36:36,1 43,80 58,80 0:20:34,3
78. Švanda Luboš st. 0:37:58,9 42,20 57,20 0:21:57,1
79. Křížová Ludmila 0:38:15,1 41,91 56,91 0:22:13,3
80. Škarka Libor 0:39:07,7 40,97 55,97 0:23:05,9
81. Lamprechtová Lucie 0:39:48,6 40,27 55,27 0:23:46,8
82. Škarková Markéta 0:42:04,7 38,10 53,10 0:26:02,9
83. Šubrtová Lucie 0:42:29,9 37,72 52,72 0:26:28,1
84. Šubrtová Šárka 0:42:29,9 37,72 52,72 0:26:28,1
85. Malačková Anna 0:47:48,0 33,54 48,54 0:31:46,2
86. Mikolášová Lada 1:00:06,0 26,67 41,67 0:44:04,2


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce