ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2016
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

TERÉNNÍ DUATLON - Velká Losenice

11. 9. 2016

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Bořil Martin 01:02:12 100,00 130,00 00:00:00
2. Bořil Vojtěch 01:02:42 99,20 129,20 00:00:30
3. Beneš Viktor III. 01:03:22 98,16 128,16 00:01:10
4. Papoušek Marek 01:04:10 96,94 126,94 00:01:58
5. Trojan Martin 01:06:34 93,44 123,44 00:04:22
6. Páral Marek 01:07:32 92,10 122,10 00:05:20
7. Keclík Martin 01:08:45 90,47 120,47 00:06:33
8. Trojan Jakub 01:08:54 90,28 120,28 00:06:42
9. Daniel Bronislav 01:09:08 89,97 119,97 00:06:56
10. Ročárek Tomáš 01:09:22 89,67 119,67 00:07:10
11. Klement Vojtěch 01:09:24 89,63 119,63 00:07:12
12. Nečas Ladislav 01:10:36 88,10 118,10 00:08:24
13. Jána Tomáš 01:11:08 87,44 117,44 00:08:56
14. Svoboda Ladislav 01:11:24 87,11 117,11 00:09:12
15. Marečková Pavla 01:11:51 86,57 116,57 00:09:39
16. Bezchleba Petr 01:12:05 86,29 116,29 00:09:53
17. Škarvada Radoslav 01:12:48 85,44 115,44 00:10:36
18. Menčík Lukáš 01:12:54 85,32 115,32 00:10:42
19. Vábek Jiří 01:13:00 85,21 115,21 00:10:48
20. Závorka Vladimír 01:13:04 85,13 115,13 00:10:52
21. Šubrt Petr 01:13:24 84,74 114,74 00:11:12
22. Švanda Miroslav 01:14:09 83,88 113,88 00:11:57
23. Škarka René 01:15:27 82,44 112,44 00:13:15
24. Černý František 01:15:28 82,42 112,42 00:13:16
25. Jána Lubomír 01:15:53 81,97 111,97 00:13:41
26. Kamarád Jan 01:16:01 81,82 111,82 00:13:49
27. Mašek Daniel 01:16:31 81,29 111,29 00:14:19
28. Vábek Jaroslav st. 01:16:46 81,02 111,02 00:14:34
29. Benc Aleš 01:17:08 80,64 110,64 00:14:56
30. Jána Ondřej 01:17:38 80,12 110,12 00:15:26
31. Havlíček Roman 01:18:26 79,30 109,30 00:16:14
32. Šimeček Tomáš st. 01:18:50 78,90 108,90 00:16:38
33. Sobotka Petr (1976) 01:19:07 78,62 108,62 00:16:55
34. Všianský Martin 01:19:12 78,54 108,54 00:17:00
35. Janíková Barbara 01:19:36 78,14 108,14 00:17:24
36. Svatoň Josef 01:20:46 77,01 107,01 00:18:34
37. Pelánová Martina 01:20:54 76,89 106,89 00:18:42
38. Šrámek Jan 01:21:47 76,05 106,05 00:19:35
39. Žáková Jitka 01:22:02 75,82 105,82 00:19:50
40. Janík Martin 01:22:37 75,29 105,29 00:20:25
41. Polívková Kateřina 01:23:37 74,39 104,39 00:21:25
42. Gondová Jana 01:23:50 74,19 104,19 00:21:38
43. Ptáček Jindřich 01:23:59 74,06 104,06 00:21:47
44. Lamprechtová Lucie 01:25:28 72,78 102,78 00:23:16
45. Beneš Jan 01:25:55 72,40 102,40 00:23:43
46. Slavíková Helena 01:26:47 71,67 101,67 00:24:35
47. Martinčič Rudolf 01:28:24 70,36 100,36 00:26:12
48. Škarka Daniel 01:28:28 70,31 100,31 00:26:16
49. Jánová Petra 01:29:32 69,47 99,47 00:27:20
50. Ptáček Pavel 01:30:05 69,05 99,05 00:27:53
51. Vábek Jaroslav ml. 01:30:05 69,05 99,05 00:27:53
52. Keller Miroslav 01:30:28 68,75 98,75 00:28:16
53. Křižovičová Hana 01:31:51 67,72 97,72 00:29:39
54. Daniel Filip 01:32:18 67,39 97,39 00:30:06
55. Škarková Markéta 01:32:47 67,04 97,04 00:30:35
56. Kafka Radek 01:33:12 66,74 96,74 00:31:00
57. Kafka Šimon 01:33:12 66,74 96,74 00:31:00
58. Šubrtová Eliška 01:34:58 65,50 95,50 00:32:46
59. Blažíček Jiří 01:36:00 64,79 94,79 00:33:48
60. Škarka Libor 01:37:25 63,85 93,85 00:35:13
61. Tůma Milan 01:37:49 63,59 93,59 00:35:37
62. Ptáček David 01:40:12 62,08 92,08 00:38:00
63. Augustinová Dana 01:43:03 60,36 90,36 00:40:51
64. Bednář Marek 01:43:51 59,89 89,89 00:41:39
65. Šubrtová Lucie 01:45:02 59,22 89,22 00:42:50
66. Havlíková Jana 01:45:35 58,91 88,91 00:43:23
67. Šubrtová Šárka 01:46:14 58,55 88,55 00:44:02
68. Nechutová Alena 01:46:49 58,23 88,23 00:44:37


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce